Objavljena je radna verzija službenog kalendara Hrvatskog jedriličarskog saveza. Još je potrebno da Vijeće zbora sudaca kategorizira sve regate, kao i da ga službeno usvoji Izvršni odbor, ali u principu već su poznati svi datumi na koje računaju organizatori.

U punoj verziji kalendara mogu se pronaći čak 393 regate, ali dosta velik udio imaju "charter" regate, pa kad se one isključe iz kalendara ostaje ih 215.

Od značajnijih regata treba istaknuti Europska prvenstva za klase Zvijezda koje organizira JK Mornar, Laser Radial koje organizira JK Marina Kaštela i za klasu Šljuka koje organizira JK Split. Ostale regate su uglavnom uobičajene na koje smo i naviknuli da su u prijavljenim terminima, a što se praktične realizacije tiče preostalo nam je još samo da se situacija s Koronom normalizira i da što ranije se službeno dozvole sportske aktivnosti, odnosno da se što manje regata otkaže.

Prvi kalendar kojeg ovdje možete vidjeti je pročišćena verzija bez "charter" regata, dok na dnu možete pronaći i kompletnu, nediskriminiranu, verziju.

 

 

Pročišćena verzija

 

DATUM ODDATUM DOORGANIZATORNAZIV REGATEKLASA
15.01.15.01.JK BIOGRADRegata Sv. StošijeOPN
29.01.30.01.JK ORSANDubrovnik Melges 24 kupMELGES24
05.02.07.02.JK ZVIRHvarska regataOPT
05.02.06.02.JK ISTRAMAŠKARANA 2022.RG65
06.02.06.02.JK ORSANRegata sv. VlahaORC - OPN
11.02.13.02.JK TROGIRKup KairosOPT - TCH - STAR
12.02.13.02.JK ZENTA21. IOM Trofej ZenteIOM
14.02.14.02.JK BIOGRADRegata sv. ValentinaOPN
18.02.20.02.JK OPATIJA28. MEĐUNARODNI KARNEVAL KUP 2022OPT
19.02.20.02.JK BRIVABiograd Melges 24 kupMELGES24
25.02.27.02.JK VALŠibenska regata optimistaOPT
25.02.27.02.JK BIOGRADKarnevalska regataORC - OPN
25.02.27.02.JK MORNARVelika nagrada MornaraILCA4 - ILCA6 - ILCA7
25.02.27.02.JK USKOK420 Zadar Open420
26.02.27.02.JK VEGA16. Memorijal Zlatan PečenkovićOPT - ILCA4 - ILCA6
03.03.06.03.JK HOSTPMS ženaMON
04.03.06.03.JD VALCrikvenička regataOPT
04.03.06.03.TBDPH ILCA 7 (seniorsko i juniorsko U21 M) ILCA7
05.03.06.03.JK SPLITOtvoreno prvenstvo SplitaOPT
11.03.13.03.JK JUGOKup Lošinja 2022- Lošinj Spring Cup(kriterij)420 - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
11.03.13.03.JK BRIVAPRVA BRIVAOPT
12.03.12.03.JK SPLIT3. Trofej Splita za klasu DF65RG65
12.03.13.03.JK MAESTRALMemorijal Aldo Prodan i kup RovinjaOPT - ILCA4 - ILCA6 - FD
12.03.13.03.JK USKOKZadar ORC CupORCI
18.03.20.03.JK DELFINOffshore Pula CresOPN
19.03.20.03.JK ZENTA1. Regata hrvatskih skiperaOPN
19.03.20.03.JK OPATIJA13. IOM OPATIJA CUP 2022IOM
19.03.20.03.JK CROATIAOpatija Melges 24 kupMELGES24
19.03.20.03.JK KVARNER" ILCA 4,6,7 - Rabac cup"ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
19.03.20.03.JK SV.NIKOLA27. Zagrebačka proljetna regata - memorijal Igor Božičević - team raceOPT
19.03.20.03.JK VALFun CupOPN
26.03.27.03.JK GALEBPROLJETNI KUP GALEBAOPT - ILCA4 - ILCA6
26.03.27.03.JK SV.NIKOLA4. Zagreb open match race470
26.03.27.03.JK BIOGRADMR regataOPN
27.03.27.03.JK HYDRODubrovačka regata modelaRG65
01.04.03.04.JK KON-TIKI CRO2. SKRADINSKA REGATA KRSTAŠAOPN - ORC
01.04.03.04.JD VALProljetni kup CrikveniceOPT
01.04.03.04.JK MAESTRALRovinj Melges24 European Sailing SeriesMELGES24
07.04.09.04.JK A.N.A.24. Uskršnja regataORC - ORCI - OPN
08.04.10.04.PSU PELIšKA JEDRA4. Pelješka regata krstašaOPN
08.04.10.04.JK HORIZONTRegata Grada Poreča OPT
08.04.10.04.JK USKOK2. izborna regataOPT
09.04.10.04.JK ZENTA1. DF65 memorijal S. NinčevićaRG65
09.04.10.04.JK GALEBGALEB SNIPE RACESNP
14.04.17.04.JK ULJANIKCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićOPT
15.04.16.04.JK OPATIJA2. FOIL OPATIJA CUP 2022 Formula i IQ FoilFOIL
16.04.17.04.RIJEčKI JK25. Riječka regata RU jedrilicaIOM
21.04.24.04.JK PLOčE SAILINGFirst and Seascape ChallengeOST
22.04.24.04.JK VALŠibenik ORC cup ORCI
22.04.24.04.TBDPH ILCA 4 (U18 M/Ž, U16 M/Ž) ILCA4
22.04.24.04.JK BIOGRADPlastic free waters - yachting fllowshipOPN - ORC
23.04.23.04.JK ZADARJoshua Slocum 2022OPN
23.04.24.04.JK ULJANIKMarina Veruda Sailing CupOPN
23.04.24.04.JK ZAGREB 30. Velika nagrada grada ZagrebaOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470
23.04.24.04.JK YACHT CLUB ZLARIN18. ZLARINSKA REGATA KRSTAŠAOPN
29.04.01.05.JK LABUDPAIŠKA REGATAOPN
29.04.01.05.JK SPLITSplit 1700OPT
30.04.02.05.JK BIOGRAD35. Biogradska i 10. županijska regataOPN
30.04.02.05.JK BIOGRADPakoška regata - katamaraniOPN
30.04.01.05.JK ORSANLapadska regataOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
30.04.01.05.KRUJ BUMPER2. RogačicaRG65
30.04.30.04.JK DELFIN18. Brioni kupOPN
30.04.02.05.JK BIOGRADWASZP - Pašmanska regata FoilOPN
01.05.03.05.KK SPLITNeretva kite openKBD
04.05.09.05.JK ULJANIKPula-Pesaro/Pesaro-PulaOPN
05.05.08.05.JK ULJANIKMaxi On PulaOPN
06.05.08.05.JK MORNARSv. Duje - Memorijal T. MitrovićOPT
07.05.08.05.JK ZAGREB Sveučilišno prvenstvo grada ZagrebaILCA6 - ILCA7 - 470
07.05.07.05.JK ZENTA11. Regata sv. DujeOPN
07.05.08.05.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuOPN
07.05.08.05.JK STROžANACSTROŽANAC KUP 2022.ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
08.05.08.05.JK ULJANIK58. Pulska regataOPN
13.05.15.05.JK BURAKup MakarskeOPT
13.05.15.05.JK VAL16. Rogoznički kupIOM
14.05.15.05.JK USKOKZadarska regataOPN
14.05.15.05.JK REFULCRESKA REGATA ZA KLASE FD I EUROPAFD - OST
14.05.15.05.JK ISTRALovran slalomNOD - SLALOM - FOIL
20.05.22.05.JK SPLITprijedlog: PH ILCA 6 (sen M/Ž, jun U19 M/Ž i U21 Ž) (prijedlog VZN kriterijska regata)ILCA6
20.05.22.05.JD VALILCA 4,6,7 - Crikvenica cup 2021. ILCA 4 - ILCA 6 - ILCA 7
20.05.22.05.JD VALPH ILCA 6ILCA 4 - ILCA 6 - ILCA 7
20.05.25.05.JK DELFINPula Unija 1OPN
20.05.22.05.JK GALEBQUARNARO CUP - 20. MILJA RIJEČKOG ZALJEVAOPN - YARD
20.05.22.05.JK KVARNERQuarnaro Cup - 16. Regata Labinske republikeOPN
21.05.22.05.JK TIJATSv. Jelina - Dan Grada VodicaOPT - ILCA4 - ILCA6
21.05.22.05.JK VIHORCorinthia cup OPT - ILCA4 - ILCA6
22.05.22.05.JK ŠPINUTFAŽOLKAOPN - OPT - OST
27.05.29.05.JK LABUD31.KOMIŠKA REGATAOPN - ORC
27.05.30.05.JK PODSTRANAPH za Foil i Slalom DaskeFOIL - SLALOM - NOD
28.05.29.05.JK HORIZONTREGATA La mula de ParenzoOPN
28.05.29.05.JK MALINSKAMića regataOPT - ILCA4 - ILCA6
28.05.28.05.JK PUNAT36. CROATIA CUPOPN
28.05.29.05.JK POSTIRAOtvoreno prvenstvo PostiraOST
03.06.05.06.JK BIOGRADRegata Vieste-LastovoOPN
03.06.05.06.JK 3. MAJPrimorska regataOPN - YARD
03.06.05.06.JK MORNARSušac 100x2OPN
04.06.04.06.JK GIRIčIć20. Klupska regata GiričićOPN
04.06.05.06.JK ULJANIK73. Istarska regataOPN
04.06.05.06.JK ZAGREB 38. Zagrebačka regataOPN
05.06.05.06.JK ORSANRegata Dana državnostiORC - OPN
07.06.11.06.JK KUNTKON CUP 2022OPN
10.06.10.06.HJK SISCIA31. Regata Sv. KvirinOPN
11.06.12.06.JK 3. MAJRegata sv. VidOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OST
12.06.12.06.JK PODSTRANARegata Sv. AnteOPT - ILCA7
17.06.19.06.JK ULJANIKPH Optimist Team RaceOPT
18.06.18.06.JK NEVERIN17. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2022OPN
18.06.19.06.JK ŠPINUTŠpinutova regata optimistaOPT
18.06.18.06.JK CROATIAOmišaljska regata krstašaOPN
20.06.20.06.JK BIOGRADProljetna regata YCBOPN
24.06.26.06.JK ORIONPH - SIPAR International 2022SNP
24.06.26.06.JK SPLIT69. Splitova regata krstašaOPN
25.06.26.06.JK VALRegata 63. MDFOPT - ILCA4 - ILCA6
25.06.25.06.JK OšTRO28. Kraljevačka regata krstašaOPN - YARD
02.07.03.07.JK PLAVKrčka regata 2022OPT - ILCA4 - ILCA6
05.07.18.07.JK VALŠibenik - Civitanova 2022ORC
05.07.09.07.JK PODSTRANAPWA ZOO Station Bol 2022SLALOM - FOIL - NOD
07.07.08.07.JK ORSANRegata Trani - DubrovnikORC - OPN
09.07.10.07.JK BURINRegata Velebitskog kanalaOPN
09.07.09.07.JK CAVTATVI. Cavtat Kup 2022ORC
09.07.10.07.JK OšTROKraljevačka regataILCA4 - OPT
09.07.09.07.JK POSTIRARegata ol Postirske FjereOST
10.07.10.07.JK SENJ30.SENJSKA REGATAOPN
16.07.23.07.JK SAILING FOREVERCroatian windsurfing cupOST
16.07.16.07.JK OPATIJAOPATIJKA - HOMO SI BORDIŽAT - 2022OPN
16.07.17.07.JK HORIZONTOtvoreno prvenstvo GRADA POREČAOPT - ILCA4 - ILCA6
18.07.19.07.JK VALŠibenik FD CupFD
23.07.24.07.JK DELFIN12. Regata Barbanske rivijere 2022OPN
30.07.31.07.JK BURINNovljanska regataOPN - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
30.07.31.07.JK SV.FILIP I JAKOVRegata sv. Roko 2022OPT - ILCA4 - ILCA6 - 420
30.07.31.07.JK DELFIN4. Trget kupOPN
31.07.31.07.JK YACHT CLUB ZLARINLATINSKIN IDRUN NA KUREJA 2022.TRADIC
05.08.05.08.JK BIOGRADRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiOPN - OPT - STAR - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
05.08.07.08.JK ORSANJužnodalmatinska regataOPN - ORC
06.08.07.08.JK PUNAT8. KUP KOŠLJUNOST
06.08.07.08.JK SPLITSplit Snipe RegattaSNP
13.08.14.08.JD VALRegata dani GradaOPT - ILCA4 - ILCA6
13.08.13.08.JK POSTIRAMala noćna regataOST
13.08.14.08.JK ŽAL47. BETINSKA REGATAILCA4 - OPT
19.08.21.08.JK ULJANIKJKU Team raceOPT
20.08.20.08.JK PLAVKrčka jedra 2022OPN
23.08.25.08.JK HOSTJadranska regataOPN - NHP - ORC
27.08.28.08.JK MALINSKAKup DubašniceOPN - YARD
27.08.28.08.JK ŠPINUTFaros Maraton 2021OPN
01.09.04.09.JK SPLITOptimist flotno PHOPT
03.09.04.09.JK CAVTATCavtat optimist kup 2022OPT
03.09.03.09.JD VALRegata ribarskog tjednaOPN - YARD
05.09.11.09.JK LABUD"IQ FOIL SENIOR LABUD CUP -""FULL OF LIFE"""FOIL
09.09.11.09.JSPGŽFlotno Prvenstvo Hrvatske U12OPT
09.09.11.09.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni katamaran raceF18
10.09.11.09.JK JUGOLošinjska regataOPN
10.09.11.09.JK OPATIJA2. REGATA VELA VRATA - Galijola 2022OPN - YARD
10.09.11.09.JK MORNARMornar Melges24 kupMELGES24
16.09.18.09.JK MORNARCroatel cupSTAR
16.09.18.09.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni openNOD - KBD - OST
16.09.18.09.JK SPLITPrvenstvo Hrvatske za klasu MothMOTH
17.09.18.09.JK USKOKIn Memoriam Alen BruketaOPN
17.09.18.09.JK BURARegata hrvatskih mornaraOPN
17.09.17.09.JK DELFIN7. Ližnjanska regataOST
17.09.25.09.RIJEčKI JKRegata tisuću otokaORC - ORCI - MOCRA
17.09.18.09.JK SPLITSplit Moth regattaMOTH
17.09.18.09.JK LABUDBOBOVIŠKA LABUD CLASSICOPN
23.09.25.09.JK KVARNERRabačka regata 2022ILCA4 - ILCA6 - OPT
23.09.25.09.JK LABUDMRDUJA OPTIMIST KUP - IN MEMORIAM BORIS VUJNOVIĆOPT
23.09.25.09.JK DELFINIstra pod jedrimaOPN
24.09.24.09.JK 3. MAJNautička regataOPN - YARD
24.09.25.09.JK GALEBKVARNERSKA REGATAOPN - YARD
24.09.24.09.JK GIRIčIć11. Kaštelanska regataOPN
24.09.24.09.JK ZADARTeuta 2022 - regata za dameOST
24.09.25.09.JK ZAGREB 33. Kepertov memorijalOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470
26.09.27.09.JK VALRegata sv. Mihovila 2022OPT - ILCA4
29.09.02.10.JK ORSANDubrovačka regata krstašaORC - OPN
30.09.02.10.JK VEGAOtvoreno prvenstvo Hrvatske za klasu Flying DutchmanFD
30.09.02.10.JK LABUDLABUD MELGES 24 CUPMELGES24
01.10.02.10.JK GALEBKOSTRENSKA REGATAOPT - ILCA4 - ILCA6
01.10.01.10.JK DELFINXVIII Memorial kap. Marka MarinovićaOPN
01.10.08.10.JK HORIZONTAMS CUP - 2022OPN
01.10.01.10.JK LABUD91. MRDUJSKA REGATAMELGES24
04.10.08.10.JK MAESTRALClub Swan 36 ACI CupMON
07.10.09.10.JK VALPH - Wave Cat race 2021F18
07.10.09.10.JK ORSANDubrovačka regataOPT
08.10.09.10.JK ZENTA15. Šoltanska regataOPN
08.10.08.10.JSPGŽRegata kapetana Ivana de DominisaOPN
14.10.16.10.JK LABUD78.VIŠKA REGATAOPN - ORC
15.10.16.10.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županijeOPT - ILCA4 - ILCA6 - FD
15.10.16.10.JK SV.NIKOLA22. prvenstvo osnovnih škola i jesenska regataOPT - 420 - 470 - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
22.10.22.10.JK SPLIT15. Kup Kaštelanskog zaljevaOPN
22.10.23.10.JK ZENTA24. Trofej ZenteOPT
22.10.23.10.JK ISTRA"LOVRANSKA REGATA ""MARUNADA 2022."""OPT - ILCA4 - OST
22.10.22.10.JK USKOKZadarska KokaOPN
22.10.22.10.JK SV.NIKOLATradicionalna regata veteranaOPT
22.10.23.10.JK BIOGRADWASZP Foil/32 MacOPN
27.10.29.10.JK KON-TIKI CRORound Long Island raceOPN - ORC
27.10.04.11.JK VALSvjetsko prvenstvoIOM
28.10.29.10.JK DELFIN18. Arena kupOPN
29.10.30.10.JK TROGIRTrogirska regataOPN
03.11.06.11.JK VALORCi PHORCI
04.11.06.11.JK JUGO23:KUP LOŠINJAOPT
05.11.06.11.JK BRIVADRUGA BRIVAOPT
11.11.13.11.JK TIJATRegata JabukaOPN - ORC
11.11.13.11.JK ULJANIKPrvenstvo Hrvatske monotip studentskoLSTR
12.11.13.11.JK CROATIAACI Cup OptimistOPT - 420 - 470 - ILCA4 - ILCA6
12.11.13.11.JK USKOKKup Svetog KrševanaOPT
18.11.20.11.JK USKOKPrvenstvo HrvatskeMELGES24
18.11.20.11.JK SPLITSplit Winter RegattaOPT
18.11.20.11.JK DELFINPula Unija 2OPN
19.11.20.11.JK BRIVANENIN ĐIROPN
20.11.20.11.JK ORSANRegata krstašaOPN - ORC
24.11.26.11.JK CROATIASusak za dvoje-Susak za posadeOPN - ORC - YARD
25.11.27.11.JK OPATIJA49. CUP OPATIJE 2022ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
26.11.26.11.JK STROžANACSTROŽANAC OPEN 2022.OPN
26.11.28.11.JK ULJANIKILCA Dani UljanikaILCA4 - ILCA6
26.11.27.11.JK HORIZONTCRO FishOPT
01.12.04.12.JK VEGA31. Regata Sveti Nikola - 2. Memorijal Vladimir BarbićOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
03.12.06.12.JK MORNARSv. NikolaOPN
03.12.04.12.JK VAL22. Šibenska regata krstašaOPN - ORC
03.12.04.12.JK BIOGRADKornati RallyOPN - ORC
03.12.03.12.JK OPATIJAVOLOŠĆANSKI PREDBOŽIĆNI KUP 2022OPN - YARD
06.12.06.12.JK BIOGRADRegata sv. NikoleOPN
10.12.11.12.JK VAL26. Šibenska regata modelaIOM
17.12.17.12.JK CAVTATCavtatska regata 2022OPN - ORC
17.12.18.12.JK ZENTA27. Božićna regataOPN
17.12.18.12.JK USKOKBožićna regataOPN
28.12.31.12.JK ZVIR46. MEĐUNARODNA NOVOGODIŠNJA REGATAILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OPT
30.12.02.01.JK BIOGRADNovogodišnja regataOPN

 

 

 

 

Kompletni kalendar

 

DATUM ODDATUM DOORGANIZATORNAZIV REGATEKLASA
15.01.15.01.JK BIOGRADRegata Sv. StošijeOPN
29.01.30.01.JK ORSANDubrovnik Melges 24 kupMELGES24
05.02.07.02.JK ZVIRHvarska regataOPT
05.02.06.02.JK ISTRAMAŠKARANA 2022.RG65
06.02.06.02.JK ORSANRegata sv. VlahaORC - OPN
11.02.13.02.JK TROGIRKup KairosOPT - TCH - STAR
12.02.13.02.JK ZENTA21. IOM Trofej ZenteIOM
14.02.14.02.JK BIOGRADRegata sv. ValentinaOPN
18.02.20.02.JK OPATIJA28. MEĐUNARODNI KARNEVAL KUP 2022OPT
19.02.20.02.JK BRIVABiograd Melges 24 kupMELGES24
25.02.27.02.JK VALŠibenska regata optimistaOPT
25.02.27.02.JK BIOGRADKarnevalska regataORC - OPN
25.02.27.02.JK MORNARVelika nagrada MornaraILCA4 - ILCA6 - ILCA7
25.02.27.02.JK USKOK420 Zadar Open420
26.02.27.02.JK VEGA16. Memorijal Zlatan PečenkovićOPT - ILCA4 - ILCA6
03.03.06.03.JK HOSTPMS ženaMON
04.03.06.03.JD VALCrikvenička regataOPT
04.03.06.03.TBDPH ILCA 7 (seniorsko i juniorsko U21 M) ILCA7
05.03.06.03.JK SPLITOtvoreno prvenstvo SplitaOPT
11.03.13.03.JK JUGOKup Lošinja 2022- Lošinj Spring Cup(kriterij)420 - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
11.03.13.03.JK BRIVAPRVA BRIVAOPT
12.03.12.03.JK SPLIT3. Trofej Splita za klasu DF65RG65
12.03.13.03.JK MAESTRALMemorijal Aldo Prodan i kup RovinjaOPT - ILCA4 - ILCA6 - FD
12.03.13.03.JK USKOKZadar ORC CupORCI
18.03.27.03.JK MANDE201 MilesOPN
18.03.20.03.JK DELFINOffshore Pula CresOPN
19.03.20.03.JK ZENTA1. Regata hrvatskih skiperaOPN
19.03.20.03.JK OPATIJA13. IOM OPATIJA CUP 2022IOM
19.03.20.03.JK CROATIAOpatija Melges 24 kupMELGES24
19.03.20.03.JK KVARNER" ILCA 4,6,7 - Rabac cup"ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
19.03.20.03.JK SV.NIKOLA27. Zagrebačka proljetna regata - memorijal Igor Božičević - team raceOPT
19.03.20.03.JK VALFun CupOPN
25.03.03.04.JK MANDE500 MilesOPN
26.03.27.03.JK GALEBPROLJETNI KUP GALEBAOPT - ILCA4 - ILCA6
26.03.27.03.JK SV.NIKOLA4. Zagreb open match race470
26.03.27.03.JK BIOGRADMR regataOPN
27.03.27.03.JK HYDRODubrovačka regata modelaRG65
31.03.03.04.JK VALProljetni ApostoliORC
31.03.08.04.JK MANDEMendulaOPN
01.04.03.04.JK KON-TIKI CRO2. SKRADINSKA REGATA KRSTAŠAOPN - ORC
01.04.03.04.JD VALProljetni kup CrikveniceOPT
01.04.03.04.JK MAESTRALRovinj Melges24 European Sailing SeriesMELGES24
02.04.09.04.JK ŽALVELIKONOČNI REGATTA 22'OPN
03.04.08.04.JK ZADAR15. Captains Adria kup 2022MON
07.04.09.04.JK A.N.A.24. Uskršnja regataORC - ORCI - OPN
08.04.10.04.PSU PELIšKA JEDRA4. Pelješka regata krstašaOPN
08.04.10.04.JK HORIZONTRegata Grada Poreča OPT
08.04.10.04.JK USKOK2. izborna regataOPT
09.04.16.04.JK KON-TIKI CROHeroesMON
09.04.16.04.JK BIOGRADRound Palagruža cannonballOPN
09.04.16.04.JK SAILING FOREVERSailing Forever CupOST
09.04.10.04.JK ZENTA1. DF65 memorijal S. NinčevićaRG65
09.04.10.04.JK GALEBGALEB SNIPE RACESNP
10.04.15.04.JK VENTANGebirgssegler Cup 2022MON - OPN
14.04.24.04.JK MANDESententia regatta 2022OPN
14.04.17.04.JK ULJANIKCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićOPT
15.04.16.04.JK OPATIJA2. FOIL OPATIJA CUP 2022 Formula i IQ FoilFOIL
16.04.17.04.RIJEčKI JK25. Riječka regata RU jedrilicaIOM
16.04.23.04.JK SAILING FOREVERSSW 10xF35OST
19.04.25.04.JK VALTBR RegattaOST
20.04.23.04.JK ŽALLIONS CUP 22'OST
21.04.23.04.JK KON-TIKI CROLions regata - Jedrima protiv drogeMON
21.04.24.04.JK PLOčE SAILINGFirst and Seascape ChallengeOST
21.04.28.05.JK SAILING FOREVERErste Trophy regattaOST
22.04.24.04.JK VALŠibenik ORC cup ORCI
22.04.24.04.TBDPH ILCA 4 (U18 M/Ž, U16 M/Ž) ILCA4
22.04.24.04.JK BIOGRADPlastic free waters - yachting fllowshipOPN - ORC
23.04.30.04.JK KON-TIKI CRO3CRMON - OPN - ORC
23.04.30.04.JK SAILING FOREVERSlovak Sailing Week F45OST
23.04.23.04.JK ZADARJoshua Slocum 2022OPN
23.04.24.04.JK ULJANIKMarina Veruda Sailing CupOPN
23.04.24.04.JK ZAGREB 30. Velika nagrada grada ZagrebaOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470
23.04.24.04.JK YACHT CLUB ZLARIN18. ZLARINSKA REGATA KRSTAŠAOPN
25.04.28.02.JK VALMajova regattaOPN
25.04.29.04.JK BIOGRADPohodova regataOPN - ORC
29.04.08.05.JK MANDESpring regattaOPN
29.04.01.05.JK LABUDPAIŠKA REGATAOPN
29.04.01.05.JK SPLITSplit 1700OPT
30.04.07.05.JK KON-TIKI CROSpring cupMON
30.04.02.05.JK BIOGRAD35. Biogradska i 10. županijska regataOPN
30.04.02.05.JK BIOGRADPakoška regata - katamaraniOPN
30.04.07.05.JK VALKabestan regatta 2022OST
30.04.01.05.JK ORSANLapadska regataOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
30.04.07.05.KRUJ BUMPERVRY regattaMON
30.04.04.05.JK KORNATIKornati Cup 2022ORC
30.04.01.05.KRUJ BUMPER2. RogačicaRG65
30.04.07.05.JK SAILING FOREVER45 FT regattaOST
30.04.07.05.JK VALAmadeus Adriatic OST
30.04.30.04.JK DELFIN18. Brioni kupOPN
30.04.02.05.JK BIOGRADWASZP - Pašmanska regata FoilOPN
01.05.06.05.JK ZADARRusskiy potok 2022MON
01.05.02.05.JK BRIVABRIVA 1OPN
01.05.03.05.KK SPLITNeretva kite openKBD
04.05.09.05.JK ULJANIKPula-Pesaro/Pesaro-PulaOPN
05.05.08.05.JK ULJANIKMaxi On PulaOPN
06.05.08.05.JK MORNARSv. Duje - Memorijal T. MitrovićOPT
07.05.08.05.JK ZAGREB Sveučilišno prvenstvo grada ZagrebaILCA6 - ILCA7 - 470
07.05.14.05.JK KON-TIKI CRONavygator MON
07.05.13.05.JK SPLITECC kupOPN
07.05.07.05.JK ZENTA11. Regata sv. DujeOPN
07.05.08.05.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuOPN
07.05.11.05.JK BIOGRADČeška namorny business regattaOPN
07.05.14.05.JK VALStudent regattaOST
07.05.14.05.JK SAILING FOREVERSailing Forever WeekOST
07.05.08.05.JK STROžANACSTROŽANAC KUP 2022.ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
07.05.14.05.JK ŽALUSW 22'OPN
08.05.13.05.JK MANDEUnited sailing weekOPN
08.05.13.05.JK ZADAR10. Budweis regataMON
08.05.11.05.JK ZADARSententia 2022MON
08.05.08.05.JK ULJANIK58. Pulska regataOPN
08.05.12.05.JK KUNBRENNERCOM SAILING WEEK 2022.OPN
09.05.13.05.JK ZENTAHanse cup AdriaticMON
10.05.16.05.JK VALBlue cup 2022OST
13.05.22.05.JK MANDEQuality regattaOPN
13.05.15.05.JK BURAKup MakarskeOPT
13.05.15.05.JK VAL16. Rogoznički kupIOM
14.05.21.05.JK SAILING FOREVERMatej Bencur regatta 2022OST
14.05.21.05.JK SAILING FOREVERKapitanska regatta 2022OST
14.05.15.05.JK USKOKZadarska regataOPN
14.05.15.05.JK REFULCRESKA REGATA ZA KLASE FD I EUROPAFD - OST
14.05.15.05.JK ISTRALovran slalomNOD - SLALOM - FOIL
14.05.21.05.JK ŽALKAPITANSKA REGATA 22'OST
14.05.21.05.JK ŽALMH REGATTA 22'OPN
14.05.21.05.JK ŽALMERCEDES REGATTA 22'OPN
15.05.19.05.JK KUNVitesse extreme cup 2022OPN
16.05.20.05.JK BIOGRADManazerska jahtaOPN
17.05.22.05.JK MARINA KAšTELAEU Agencies regata - HrvatskaMON
20.05.22.05.JK SPLITprijedlog: PH ILCA 6 (sen M/Ž, jun U19 M/Ž i U21 Ž) (prijedlog VZN kriterijska regata)ILCA6
20.05.22.05.JD VALILCA 4,6,7 - Crikvenica cup 2021. ILCA 4 - ILCA 6 - ILCA 7
20.05.22.05.JD VALPH ILCA 6ILCA 4 - ILCA 6 - ILCA 7
20.05.25.05.JK DELFINPula Unija 1OPN
20.05.22.05.JK GALEBQUARNARO CUP - 20. MILJA RIJEČKOG ZALJEVAOPN - YARD
20.05.22.05.JK KVARNERQuarnaro Cup - 16. Regata Labinske republikeOPN
21.05.22.05.JK TIJATSv. Jelina - Dan Grada VodicaOPT - ILCA4 - ILCA6
21.05.28.05.JK VALPohodova regattaOST
21.05.22.05.JK VIHORCorinthia cup OPT - ILCA4 - ILCA6
22.05.22.05.JK ŠPINUTFAŽOLKAOPN - OPT - OST
22.05.29.05.JK MARINA KAšTELATECHNOREGATAMON
22.05.26.05.JK PUNATALPE ADRIA SAILIG WEEK OST
22.05.27.05.JK A.N.A.Sail openOPN
22.05.26.05.JK KUNBUISNESS CUP 2022OPN
27.05.29.05.JK LABUD31.KOMIŠKA REGATAOPN - ORC
27.05.30.05.JK PODSTRANAPH za Foil i Slalom DaskeFOIL - SLALOM - NOD
28.05.29.05.JK HORIZONTREGATA La mula de ParenzoOPN
28.05.04.06.JK VALBrother cupOST
28.05.31.05.JK KON-TIKI CRORotary regata CarniolaMON
28.05.29.05.JK MALINSKAMića regataOPT - ILCA4 - ILCA6
28.05.04.06.JK MANDEWindow cupOPN
28.05.04.06.JK VENTANFIRST 35 one design cup IMON
28.05.02.06.JK BIOGRADPumps Adriatic ChallengeOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
28.05.28.05.JK PUNAT36. CROATIA CUPOPN
28.05.04.06.JK SAILING FOREVERStarline regattaOPN
28.05.29.05.JK POSTIRAOtvoreno prvenstvo PostiraOST
28.05.04.06.JK ŽALLUCRON YACHT REGATAOPN
28.05.04.06.JK ŽALLTC WINDOW CUPOPN
29.05.03.06.JK MARINA KAšTELAPAPA regataMON
29.05.03.06.JK ZADARGentleman sailing regata 2022MON
01.06.04.06.JK KON-TIKI CROLions rally KonjiceMON
03.06.05.06.JK BIOGRADPoetovio cupOPN
03.06.05.06.JK BIOGRADRegata Vieste-LastovoOPN
03.06.05.06.JK 3. MAJPrimorska regataOPN - YARD
03.06.05.06.JK MORNARSušac 100x2OPN
04.06.07.06.JK KON-TIKI CROKonjičankaMON
04.06.22.06.JK KON-TIKI CROUnion regattaMON
04.06.11.06.JK SAILING FOREVERNewton cupOST
04.06.04.06.JK GIRIčIć20. Klupska regata GiričićOPN
04.06.05.06.JK BRIVABriva 2OPN
04.06.05.06.JK ULJANIK73. Istarska regataOPN
04.06.05.06.JK ZAGREB 38. Zagrebačka regataOPN
04.06.11.06.JK SAILING FOREVEREXPORTERI.skOST
04.06.11.06.JK YACHT TRAVELTeam regataOPN
05.06.05.06.JK ORSANRegata Dana državnostiORC - OPN
05.06.17.06.JK MANDEStart cupOPN
07.06.11.06.JK SAILING FOREVERMotor car regattaOST
07.06.11.06.JK KUNTKON CUP 2022OPN
07.06.11.06.JK ŽALTREND REGATTA 22'OPN
10.06.10.06.HJK SISCIA31. Regata Sv. KvirinOPN
11.06.18.06.JK VALOCS REGATTAOPN
11.06.14.06.JK KON-TIKI CROSt. Georgs orden regattaMON
11.06.12.06.JK 3. MAJRegata sv. VidOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OST
11.06.18.06.JK SAILING FOREVERAluminium TrophyOST
11.06.17.06.JK A.N.A.Aqu CupOPN
11.06.18.06.JK ŽALLINZ CUP 22'OPN
12.06.12.06.JK PODSTRANARegata Sv. AnteOPT - ILCA7
15.06.18.06.JK KON-TIKI CROLions VrhnikaMON
17.06.19.06.JK ULJANIKPH Optimist Team RaceOPT
18.06.25.06.JK KON-TIKI CROFriends cupMON
18.06.18.06.JK NEVERIN17. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2022OPN
18.06.19.06.JK ŠPINUTŠpinutova regata optimistaOPT
18.06.25.06.KRUJ BUMPERMustGO cupMON
18.06.25.06.JK SAILING FOREVERGolden Regatta OST
18.06.24.06.JK A.N.A.SailfastOPN
18.06.24.06.JK ŽALFRIENDS CUPOPN
18.06.18.06.JK CROATIAOmišaljska regata krstašaOPN
20.06.20.06.JK BIOGRADProljetna regata YCBOPN
23.06.26.06.JK ZADARMiddle Adriatic offshore cup 2022OPN
24.06.26.06.JK ORIONPH - SIPAR International 2022SNP
24.06.26.06.JK SPLIT69. Splitova regata krstašaOPN
25.06.02.07.JK KON-TIKI CROUnicredit raceMON
25.06.26.06.JK VALRegata 63. MDFOPT - ILCA4 - ILCA6
25.06.25.06.JK OšTRO28. Kraljevačka regata krstašaOPN - YARD
25.06.02.07.JK ŽALAMC REGATTAOPN
25.06.25.06.JK DELFINTivoli Mandrač KupOPN
02.07.03.07.JK PLAVKrčka regata 2022OPT - ILCA4 - ILCA6
02.07.08.07.JK A.N.A.Techno 1OPN
05.07.18.07.JK VALŠibenik - Civitanova 2022ORC
05.07.09.07.JK PODSTRANAPWA ZOO Station Bol 2022SLALOM - FOIL - NOD
07.07.08.07.JK ORSANRegata Trani - DubrovnikORC - OPN
09.07.16.07.JK KON-TIKI CROVSB regattaMON
09.07.10.07.JK BURINRegata Velebitskog kanalaOPN
09.07.09.07.JK CAVTATVI. Cavtat Kup 2022ORC
09.07.10.07.JK OšTROKraljevačka regataILCA4 - OPT
09.07.09.07.JK POSTIRARegata ol Postirske FjereOST
09.07.15.07.JK A.N.A.Techno 2OPN
10.07.10.07.JK SENJ30.SENJSKA REGATAOPN
16.07.23.07.JK SAILING FOREVERCroatian windsurfing cupOST
16.07.16.07.JK OPATIJAOPATIJKA - HOMO SI BORDIŽAT - 2022OPN
16.07.17.07.JK HORIZONTOtvoreno prvenstvo GRADA POREČAOPT - ILCA4 - ILCA6
18.07.19.07.JK VALŠibenik FD CupFD
23.07.30.07.JK KON-TIKI CROMedia cupMON
23.07.24.07.JK DELFIN12. Regata Barbanske rivijere 2022OPN
30.07.31.07.JK BURINNovljanska regataOPN - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
30.07.31.07.JK SV.FILIP I JAKOVRegata sv. Roko 2022OPT - ILCA4 - ILCA6 - 420
30.07.31.07.JK DELFIN4. Trget kupOPN
31.07.31.07.JK YACHT CLUB ZLARINLATINSKIN IDRUN NA KUREJA 2022.TRADIC
05.08.05.08.JK BIOGRADRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiOPN - OPT - STAR - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
05.08.07.08.JK ORSANJužnodalmatinska regataOPN - ORC
06.08.07.08.JK PUNAT8. KUP KOŠLJUNOST
06.08.07.08.JK SPLITSplit Snipe RegattaSNP
13.08.20.08.JK KON-TIKI CRONewbie cupMON
13.08.14.08.JD VALRegata dani GradaOPT - ILCA4 - ILCA6
13.08.13.08.JK POSTIRAMala noćna regataOST
13.08.14.08.JK ŽAL47. BETINSKA REGATAILCA4 - OPT
19.08.21.08.JK ULJANIKJKU Team raceOPT
20.08.20.08.JK PLAVKrčka jedra 2022OPN
20.08.27.08.JK ŽALMINI USWOPN
23.08.25.08.JK HOSTJadranska regataOPN - NHP - ORC
27.08.03.09.JK VENTANFirst 35 one design cup IIMON
27.08.28.08.JK MALINSKAKup DubašniceOPN - YARD
27.08.28.08.JK ŠPINUTFaros Maraton 2021OPN
27.08.03.09.JK SAILING FOREVERMangold Cup 2022OST
27.08.03.09.JK ŽALJCI 22'OPN
28.08.02.09.JK VALJCI regattaOST
01.09.04.09.JK SPLITOptimist flotno PHOPT
02.09.09.09.JK MANDEUnion cupOPN
03.09.04.09.JK BRIVABRIVA 3OPN
03.09.17.09.JK VALCroatia 600 +ORC - IRC
03.09.04.09.JK CAVTATCavtat optimist kup 2022OPT
03.09.03.09.JD VALRegata ribarskog tjednaOPN - YARD
03.09.10.09.JK KON-TIKI CROFarm regataMON
03.09.10.09.JK SAILING FOREVERSailing forever family weekOST
03.09.10.09.JK YACHT TRAVELStudent regataOPN
03.09.10.09.JK VALRegatta Business PolandORC - OST
05.09.11.09.JK LABUD"IQ FOIL SENIOR LABUD CUP -""FULL OF LIFE"""FOIL
09.09.11.09.JSPGŽFlotno Prvenstvo Hrvatske U12OPT
09.09.11.09.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni katamaran raceF18
09.09.18.08.JK MANDEChampagne CupOPN - ORC
10.09.17.09.JK VALGate and Be light RegattaOST
10.09.17.09.JK KON-TIKI CRORed Rooster cupMON
10.09.11.09.JK JUGOLošinjska regataOPN
10.09.17.09.JK SAILING FOREVERIT regattaOST
10.09.11.09.JK OPATIJA2. REGATA VELA VRATA - Galijola 2022OPN - YARD
10.09.17.09.JK ŽALIT REGATTA 22'OPN
10.09.17.09.JK ŽALLIMIT YACHT OPN
10.09.17.09.JK VALAmadeus Adriatic 2OST
10.09.11.09.JK MORNARMornar Melges24 kupMELGES24
16.09.18.09.JK MORNARCroatel cupSTAR
16.09.18.09.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni openNOD - KBD - OST
16.09.25.09.JK MANDEAdriatic sailing week 2022OPN
16.09.22.09.JK VALSea promo regattaOST
16.09.18.09.JK SPLITPrvenstvo Hrvatske za klasu MothMOTH
17.09.18.09.JK USKOKIn Memoriam Alen BruketaOPN
17.09.24.09.JK BIOGRADOststeirer cup 2021OPN
17.09.18.09.JK BURARegata hrvatskih mornaraOPN
17.09.21.09.JK KON-TIKI CROIR Croatia HeinikenOPN - ORC
17.09.24.09.JK VENTANAlternautika sailing tour IMON
17.09.24.09.JK SAILING FOREVERMoorelandOST
17.09.24.09.JK VALAnd RegattaOST
17.09.17.09.JK DELFIN7. Ližnjanska regataOST
17.09.25.09.RIJEčKI JKRegata tisuću otokaORC - ORCI - MOCRA
17.09.18.09.JK SPLITSplit Moth regattaMOTH
17.09.24.09.JK SAILING FOREVEREuropean regattaOST
17.09.18.09.JK LABUDBOBOVIŠKA LABUD CLASSICOPN
17.09.24.09.JK ŽALRITTEN SAILING DAYSOPN
17.09.24.09.JK ŽALSTAVEBNI REGATTAOPN
17.09.24.09.JK ŽALCOLIN REGATAOPN
17.09.24.09.JK ŽALifsec BUSINESS CUP 22'OPN
18.09.23.09.JK ZADARBPC 2022OST
18.09.23.09.JK MANDEBav cupOPN
21.09.23.09.JK KON-TIKI CROAdria Tech tackMON
23.09.02.10.JK MANDEChampagne race - MCR ORCORC
23.09.25.09.JK KVARNERRabačka regata 2022ILCA4 - ILCA6 - OPT
23.09.25.09.JK LABUDMRDUJA OPTIMIST KUP - IN MEMORIAM BORIS VUJNOVIĆOPT
23.09.25.09.JK DELFINIstra pod jedrimaOPN
24.09.24.09.JK 3. MAJNautička regataOPN - YARD
24.09.01.10.JK KON-TIKI CROChampions cupMON
24.09.01.10.JK SAILING FOREVERASK CupOST
24.09.01.10.JK VALAdriatic Sailing Week 2022OPN
24.09.25.09.JK GALEBKVARNERSKA REGATAOPN - YARD
24.09.24.09.JK GIRIčIć11. Kaštelanska regataOPN
24.09.24.09.JK ZADARTeuta 2022 - regata za dameOST
24.09.25.09.JK ZAGREB 33. Kepertov memorijalOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - 420 - 470
24.09.01.10.JK SAILING FOREVERStudentska regatta OST
24.09.01.10.JK ŽALMEMORIAL VLADA PSALAMANA 22'OPN
24.09.01.10.JK ŽALICCA 22'OPN
24.09.01.10.JK ŽALKOMBAT TOUROPN
24.09.01.10.JK ŽALUNION REGATTA 22'OPN
24.09.01.10.JK VALAmadeus Adriatic 3OST
24.09.25.09.JK BIOGRADStavebni regatta - Septembrova regattaOPN
25.09.30.09.JK MANDEOrange cupOPN
25.09.27.09.JK ZADAR30. Prehodni Pokal JK OdisejOST
26.09.27.09.JK VALRegata sv. Mihovila 2022OPT - ILCA4
29.09.02.10.JK ORSANDubrovačka regata krstašaORC - OPN
30.09.10.10.JK MANDEMande cupOST
30.09.02.10.JK VEGAOtvoreno prvenstvo Hrvatske za klasu Flying DutchmanFD
30.09.02.10.JK LABUDLABUD MELGES 24 CUPMELGES24
01.10.08.10.JK SAILING FOREVERFirst Cross RegattaOST
01.10.02.10.JK BRIVABRIVA 4OPN
01.10.02.10.JK GALEBKOSTRENSKA REGATAOPT - ILCA4 - ILCA6
01.10.01.10.JK DELFINXVIII Memorial kap. Marka MarinovićaOPN
01.10.05.10.JK KUNFRIENDSHIP REGATTA 2022.OPN
01.10.08.10.JK HORIZONTAMS CUP - 2022OPN
01.10.01.10.JK LABUD91. MRDUJSKA REGATAMELGES24
01.10.07.10.JK A.N.A.Sila vetra regattaOPN
01.10.08.10.JK ŽALKOROŠICA 22'OPN
02.10.05.10.JK FRAPAMarten Cup 2022OPN
04.10.08.10.JK MAESTRALClub Swan 36 ACI CupMON
07.10.09.10.JK VALPH - Wave Cat race 2021F18
07.10.09.10.JK ORSANDubrovačka regataOPT
07.10.12.10.JK KUNSV. JUŠTINA CUP 2022.OPN
08.10.09.10.JK ZENTA15. Šoltanska regataOPN
08.10.11.10.JK KON-TIKI CROV. Jesenska KonjičankaMON
08.10.09.10.JSIŽZlatna ribica - 7. Memorijal kapetan Lucio ToffettiOPT - ILCA4 - ILCA6
08.10.15.10.JK SAILING FOREVERTPS - 26. Česka rallye - Prvenstvo Česke One Design 2021OST
08.10.15.10.JK ŽALAUTUMN REGATTAOPN
08.10.08.10.JSPGŽRegata kapetana Ivana de DominisaOPN
08.10.09.10.JK BIOGRADEnd Polio regattaOST
12.10.15.10.JK KON-TIKI CRO15. KomunalkaMON
13.10.15.10.JK ZADAR20. Pomurska regata 2022MON
13.10.14.10.JK PODSTRANAStart up Regata EuropeOPN
14.10.16.10.JK LABUD78.VIŠKA REGATAOPN - ORC
15.10.22.10.JK SAILING FOREVERSeawolfcup InternationalOST
15.10.22.10.JK VENTANADRIA CUP 2022MON - OPN
15.10.16.10.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županijeOPT - ILCA4 - ILCA6 - FD
15.10.21.10.JK KUNCROATIA COAST CUP 2022.OPN
15.10.16.10.JK SV.NIKOLA22. prvenstvo osnovnih škola i jesenska regataOPT - 420 - 470 - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
16.10.21.10.JK ZADARFriends Cup 2022OST
17.10.21.10.JK MARINA KAšTELASarres cupMON
20.10.23.10.JK FRAPAFrapa Business CupOPN
22.10.29.10.JK SAILING FOREVERMMSR - Heneken Cup 2022OST
22.10.29.10.JK VENTANAlternautika sailing tour IIMON
22.10.22.10.JK SPLIT15. Kup Kaštelanskog zaljevaOPN
22.10.23.10.JK ZENTA24. Trofej ZenteOPT
22.10.23.10.JK ISTRA"LOVRANSKA REGATA ""MARUNADA 2022."""OPT - ILCA4 - OST
22.10.22.10.JK USKOKZadarska KokaOPN
22.10.29.10.JK KON-TIKI CROATTEMS REGATTAMON
22.10.25.10.JK ŽALSAVINJSKA REGATAOPN
22.10.22.10.JK SV.NIKOLATradicionalna regata veteranaOPT
22.10.23.10.JK BIOGRADWASZP Foil/32 MacOPN
23.10.28.10.JK FRAPAAustrian Big Boat ChallengeOPN - ORC
23.10.26.10.JK VALSavinjska regata 2021OST
27.10.29.10.JK KON-TIKI CRORound Long Island raceOPN - ORC
27.10.04.11.JK VALSvjetsko prvenstvoIOM
28.10.29.10.JK DELFIN18. Arena kupOPN
28.10.30.10.JK BIOGRADImpression saling weekORC - OPN
29.10.29.10.JK MARINA KAšTELABAVADRIA CUPMON
29.10.30.10.JK TROGIRTrogirska regataOPN
29.10.05.11.JK ŽALAFR 22'OPN
03.11.07.11.JK KUNEND OF SEASON CUP 2022OPN
03.11.06.11.JK VALORCi PHORCI
04.11.06.11.JK JUGO23:KUP LOŠINJAOPT
05.11.06.11.JK BRIVADRUGA BRIVAOPT
05.11.12.11.JK VENTANFirst 35 one design cup IIIMON
05.11.11.11.JK A.N.A.SC CupOPN
05.11.08.11.JK BIOGRADAttems regattaOPN
11.11.13.11.JK TIJATRegata JabukaOPN - ORC
11.11.13.11.JK ULJANIKPrvenstvo Hrvatske monotip studentskoLSTR
12.11.13.11.JK CROATIAACI Cup OptimistOPT - 420 - 470 - ILCA4 - ILCA6
12.11.13.11.JK USKOKKup Svetog KrševanaOPT
18.11.20.11.JK USKOKPrvenstvo HrvatskeMELGES24
18.11.20.11.JK SPLITSplit Winter RegattaOPT
18.11.20.11.JK DELFINPula Unija 2OPN
19.11.20.11.JK BRIVANENIN ĐIROPN
20.11.20.11.JK ORSANRegata krstašaOPN - ORC
20.11.22.11.JK ZADARNagradna regata 2022OST
24.11.26.11.JK CROATIASusak za dvoje-Susak za posadeOPN - ORC - YARD
25.11.27.11.JK OPATIJA49. CUP OPATIJE 2022ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
26.11.26.11.JK STROžANACSTROŽANAC OPEN 2022.OPN
26.11.28.11.JK ULJANIKILCA Dani UljanikaILCA4 - ILCA6
26.11.27.11.JK HORIZONTCRO FishOPT
01.12.04.12.JK VEGA31. Regata Sveti Nikola - 2. Memorijal Vladimir BarbićOPT - ILCA4 - ILCA6 - ILCA7
03.12.06.12.JK MORNARSv. NikolaOPN
03.12.04.12.JK VAL22. Šibenska regata krstašaOPN - ORC
03.12.04.12.JK BIOGRADKornati RallyOPN - ORC
03.12.03.12.JK OPATIJAVOLOŠĆANSKI PREDBOŽIĆNI KUP 2022OPN - YARD
06.12.06.12.JK BIOGRADRegata sv. NikoleOPN
10.12.11.12.JK VAL26. Šibenska regata modelaIOM
17.12.17.12.JK CAVTATCavtatska regata 2022OPN - ORC
17.12.18.12.JK ZENTA27. Božićna regataOPN
17.12.18.12.JK USKOKBožićna regataOPN
28.12.31.12.JK ZVIR46. MEĐUNARODNA NOVOGODIŠNJA REGATAILCA4 - ILCA6 - ILCA7 - OPT
30.12.02.01.JK BIOGRADNovogodišnja regataOPN

Back To Top