Objavljena je radna verzija službenog kalendara Hrvatskog jedriličarskog saveza. Još je potrebno da Vijeće zbora sudaca kategorizira sve regate, kao i da ga službeno usvoji Izvršni odbor, ali u principu već su poznati svi datumi na koje računaju organizatori.

U punoj verziji kalendara mogu se pronaći čak 393 regate, ali dosta velik udio imaju "charter" regate, pa kad se one isključe iz kalendara ostaje ih 215.

Od značajnijih regata treba istaknuti Europska prvenstva za klase Zvijezda koje organizira JK Mornar, Laser Radial koje organizira JK Marina Kaštela i za klasu Šljuka koje organizira JK Split. Ostale regate su uglavnom uobičajene na koje smo i naviknuli da su u prijavljenim terminima, a što se praktične realizacije tiče preostalo nam je još samo da se situacija s Koronom normalizira i da što ranije se službeno dozvole sportske aktivnosti, odnosno da se što manje regata otkaže.

Prvi kalendar kojeg ovdje možete vidjeti je pročišćena verzija bez "charter" regata, dok na dnu možete pronaći i kompletnu, nediskriminiranu, verziju.

 

 

Pročišćena verzija

 

DATUM ODDATUM DOORGANIZATORNAZIV REGATEKLASE
15.01.2021.15.01.2021.JK BiogradRegata Sv. StošijeOPN
22.01.2021.24.01.2021.JK Val15. Rogoznički kupIOM
07.02.2021.07.02.2021.JK OrsanRegata sv. VlahaORCOPN
07.02.2021.07.02.2021.JK Zenta1. DF65 Trofej ZenteRG65
13.02.2021.14.02.2021.JK TrogirKup KairosOPT
13.02.2021.14.02.2021.JK BiogradKarnevalska regataORCOPN
13.02.2021.13.02.2021.JK IstraMaškarana 2021RG65
14.02.2021.14.02.2021.JK BiogradRegata sv. ValentinaOPN
19.02.2021.21.02.2021.JK Uskok420 Zadar open420
20.02.2021.21.02.2021.JK Zenta20. IOM Trofej ZenteIOM
26.02.2021.28.02.2021.JK ValŠibenska regata optimistaOPT
26.02.2021.28.02.2021.JK MornarVelika nagrada MornaraLASL4.7RAD
27.02.2021.28.02.2021.JK Vega15. Memorijal Zlatan PečenkovićRADL4.7OPT
28.02.2021.28.02.2021.JK Split2. Trofej Splita za klasu DF65RG65
04.03.2021.07.03.2021.JK HostPMS ženaMON
26.03.2021.28.03.2021.JK MornarPH LASER 4.7 (m/ž) i LASER (sen/U21)LASL4.7
naknadnonaknadnoJK MornarPH LASER RADIAL (ž/m) U19 (ž/m) U21 (ž)RAD
19.03.2021.21.03.2021.JD ValCrikvenička regata (izborna)OPT
19.03.2021.21.03.2021.JK BrivaBiograd Melges 24 kupMEL 24
13.03.2021.14.03.2021.JK UskokZadar ORC cupORC
13.03.2021.14.03.2021.JK MaestralMemorijal Aldo Prodan i kup RovinjaOPTL4.7RADFD
13.03.2021.14.03.2021.JK Sv.Nikola4. Zagreb open Match Race 2021470420
05.03.2021.07.03.2021.JK SplitOtvoreno prvenstvo SplitaOPT
05.03.2021.07.03.2021.JK BrivaPrva Briva (prijedlog izborna)OPT420
20.03.2021.21.03.2021.JK KvarnerLaser Rabac cupL4.7RADLAS
20.03.2021.21.03.2021.JK ŠibenikFun cup 2021OPNORC
20.03.2021.21.03.2021.JK Sv.Nikola26. Zagrebačka proljetna regata - Team race 2021OPT
20.03.2021.20.03.2021.JK Sv. Filip i JakovRogata regataOPN
20.03.2021.21.03.2021.JK Opatija12. IOM Opatija cup 2021IOM
25.03.2021.28.03.2021.JK A.N.A.XXIV Uskršnja regataORCORCI
30.04.2021.02.05.2021.JK SplitSplit 1700 (izborna)OPT
01.04.2021.04.04.2021.JK UljanikCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićOPT
01.04.2021.06.04.2021. JK Uljanik PH OPTIMIST ekipno i flotnoOPT
02.04.2021.11.04.2021.JK MandeMendulaOPN
10.04.2021.10.04.2021.JK Kon-Tiki CRO1. Skradinska regata krstašaOPNORC
09.04.2021.11.04.2021.JK ŽalRegata memorijal B. Urode (kriterijska)LASRADL 4.7
10.04.2021.11.04.2021.JK OpatijaWindsurf Foil Opatija 2021FOIL
10.04.2021.11.04.2021.JK UljanikMarina Veruda sailing cupOPN
10.04.2021.11.04.2021.JK Zagreb29. Velika nagrada grada ZagrebaOPTL 4.7RADLAS420470
11.04.2021.11.04.2021.JK ZentaMemorijal Stanka NinčevićaRG65
16.04.2021.18.04.2021.JK HorizontPorečka regata (izborna) OPT
16.04.2021.17.04.2021.JK ZagrebAkademsko prvenstvo grada ZagrebaLAS STR
16.04.2021.18.04.2021.JK ValWave Cat race 2021F18
17.04.2021.18.04.2021.JK Zenta1. Regata hrvatskih skiperaOPN
17.04.2021.18.04.2021.Riječki JK25. Riječka regata RU jedrilicaIOM
17.04.2021.18.04.2021.JK GalebProljetni kup Galeba420OPTL4.7LRDSNP
17.04.2021.17.04.2021.JK GucGladuša 2021OPN
21.04.2021.24.04.2021.JK Kon-Tiki CROLions regata - Jedrima protiv drogeMON
23.04.2021.25.04.2021.JD ValCrikvenica Laser cup 2021. (kriterijska)LASRADL4.7
23.04.2021.25.04.2021. JK LabudPH SWAN 36 (regata Club Swan 36)OPNORC
24.04.2021.25.04.2021.JK Histria10.Mittel Europa Opti raceOPT
24.04.2021.25.04.2021.JK IstraLovranska regata 2021OPT
24.04.2021.24.04.2021.JK ZadarJoshua Slocum 2021OPN
24.04.2021.25.04.2021.JK Yacht Club Zlarin19. Zlarinska regata krstašaOPN
29.04.2021.02.05.2021.JK HostJadranska regataOPNNHPORC
30.04.2021.02.05.2021.JK Biograd33. Biogradska i 8. županijska regataOPN
30.04.2021.02.05.2021.JK BiogradPakoška regata - katamaraniOPN
30.04.2021.02.05.2021.JK LabudPaiška regataOPNORC
28.04.2021.03.05.2021.JK UljanikPesaro-Pula-PesaroOPN
01.05.2021.02.05.2021.KJD ZagrebSurf Pit openNOD SLALOM NOD FOIL
01.05.2021.02.05.2021.JK ValŠibenik ORC cup ORCI
01.05.2021.02.05.2021.JK Monoflot1. RogačicaIOMRG65
02.05.2021.02.05.2021.JK Uljanik57. Pulska regataOPN
07.05.2021.09.05.2021.JK BuraKup Makarske (izborna)OPT
07.05.2021.09.05.2021.JK MornarSv. Duje - Memorijal T. MitrovićOPT
07.05.2021.09.05.2021.JK PrimoštenGospa od LoretaMEL 24
07.05.2021.08.05.2021.JK StrožanacStrožanac cup - Optimist I LaserOPTLASRADL 4.7
07.05.2021.09.05.2021.JK CroatiaMelges24 - Two lions chalangeMEL 24
08.05.2021.08.05.2021.JK Zenta10. Regata sv. DujeOPN
08.05.2021.09.05.2021.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuOPN
08.05.2021.13.05.2021.JK LabudVelika nagrada Formula IQ FoilFOIL
14.05.2021.14.05.2021.JK PodstranaStartup Regatta 2021OPN
14.05.2021.16.05.2021. JK Val PH IOMIOM
14.05.2021.16.05.2021.JK Ploče SailingPločanska regataOPN
15.05.2021.15.05.2021.JK Kvarner16. Regata Labinska republikaOPNMON
15.05.2021.16.05.2021.JK UskokZadarska regataOPN
15.05.2021.16.05.2021.JK ValMonotip cup Platu 25 OST
15.05.2021.15.05.2021.JK OrišacRegata Sv. JosipaOPTLAS
20.05.2021.23.05.2021.JK MornarDistict 17 championshipSTAR
21.05.2021.23.05.2021.JK OpatijaOpatija proljetni Optimist kup (izborna)OPT
21.05.2021.22.05.2021.JK PostiraOtvoreno prvenstvo PostiraOPT
22.05.2021.23.05.2021.JK MalinskaMića regataOPTL4.7RAD
22.05.2021.23.05.2021.JK TijatSv. Jelina - Dan Grada VodicaOPTL4.7RAD
22.05.2021.22.05.2021.JK ŠpinutFažolkaOPNOPTOST
24.05.2021.29.05.2021.JK MornarStar Europen Championship 2021STAR
26.05.2021.30.05.2021.JK PrimoštenBando Route 048OPN
28.05.2021.29.05.2021.JK Punat36. Croatia cupOPN
28.05.2021.30.05.2021.JK JugoKup Lošinja 2021- Lošinj Spring cup (kriterijska)420L4.7RADLAS
28.05.2021.30.05.2021.JK Labud30. Komiška regataOPNORC
28.05.2021.28.05.2021.JK HorizontLa mula de ParenzoOPN
30.05.2021.30.05.2021.JK OrsanRegata Dana državnostiORCOPN
03.06.2021.06.06.2021.JK Val Murter challangeF18
03.06.2021.06.06.2021.JK PodstranaKup Hrvatske - Jedrenje na dasciNODFOIL
05.06.2021.05.06.2021.HJK Siscia30. Regata sv. KvirinaOPN
04.06.2021.06.06.2021.JK 3. MajPrimorska regataOPNYARD
04.06.2021.06.06.2021.JK BiogradRegata Vieste - LastovoOPN
04.06.2021.06.06.2021.JK MornarSušac 100x2OPN
04.06.2021.04.06.2021.JK UskokOn i OnaOPN
05.06.2021.08.06.2021.JK Kon-Tiki CROKonjičankaMON
05.06.2021.06.06.2021.JK OrsanLapadska regataOPTL4.7RADLAS
05.06.2021.05.06.2021.JK GiričićKlupska regata GiričićOPN
05.06.2021.06.06.2021.JK Uljanik72. Istarska regataOPN
05.06.2021.06.06.2021.JK Zagreb38. Zagrebačka regataOPN
07.06.2021.13.06.2021.JK KunTkon cupORCMONMOCRAOST
11.06.2021.13.06.2021.JK Split68. Splitova regata krstašaOPN
12.06.2021.13.06.2021.JK 3. MajRegata sv. VidOPTL4.7 RADLASOST
12.06.2021.13.06.2021.JK PodstranaKup Sv. AnteOPTOST
12.06.2021.13.06.2021.JK Biograd39. Zagrebačka - Biograd spring regataOPN
16.06.2021.19.06.2021.JK Ploče SailingFirst and Seascape challengeOST
18.06.2021.18.06.2021.JK Neverin16. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2021OPN
19.06.2021.20.06.2021.JK ŠpinutŠpinutova regata optimistaOPT
19.06.2021.21.06.2021.JK Zagreb3. Glumačka regataOPN
20.06.2021.20.06.2021.JK CroatiaOmišjanska regata krstašaOPN
20.06.2021.20.06.2021.JK BiogradProljetna regata YCBOPN
25.06.2021.27.06.2021.JK OrsanDubrovnik Melges 24 kupMEL 24
26.06.2021.27.06.2021.JK OrionSIPAR International 2021SNP
26.06.2021.27.06.2021.JK ValRegata 62. MDFOPTL4.7RAD
26.06.2021.26.06.2021.JK Oštro27. Kraljevačka regata krstašaOPNYARD
26.06.2021.03.07.2021.JK Marina Kaštela Radial Youth European Championship AND Open Europiean Trophy 2021RAD
02.07.2021.07.07.2021.JK PodstranaPWA Croatia Slalom World Tour 2021NOD SLALOMNOD FOIL
03.07.2021.04.07.2021.JK PlavKrčka regata 2021OPTL 4.7RAD
03.07.2021.03.07.2021.JK JadroSelce Open 2021OPN
06.07.2021.07.07.2021.JK ValŠibenik - Civitanova 2021ORC
08.07.2021.09.07.2021.JK OrsanRegata Trani - DubrovnikORCOPN
10.07.2021.11.07.2021.JK OštroKraljevačka regataOPTL 4.7
10.07.2021.10.07.2021.JK PostiraRegata ol Postirske fjereOPNTRADIC
10.07.2021.10.07.2021.JK CavtatVI. Cavtat cupORCOPN
10.07.2021.11.07.2021.JK BurinRegata Velebitskog kanalaOPN
12.07.2021.19.07.2021.JK Sailing ForeverCroatian windsurfing cupNOD
16.07.2021.17.07.2021.JK HorizontOtvoreno prvenstvo grada PorečaOPTL 4.7RAD
17.07.2021.17.07.2021.JK OpatijaOpatijka - Homo si Bordižat 2021OPN
23.07.2021.23.07.2021.JK Senj29. Senjska regataOPN
24.07.2021.25.07.2021.JK HorizontRegata Grada Poreča OPTL 4.7RAD
24.07.2021.25.07.2021.JK BurinNovljanska regataOPTLASRADL 4.7
31.07.2021.01.08.2021.JK Sv. Filip i JakovRegata sv. RokoOPTL4.7RAD420
01.08.2021.01.08.2021.JK Yacht Club ZlarinLatinskin idrun na kureja 2021.TRADIC
05.08.2021.05.08.2021.JK BiogradRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiOPNOPTSTARL4.7RADLAS
06.08.2021.08.08.2021.JK OrsanJužnodalmatinska regataOPNORC
07.08.2021.08.08.2021.JK Punat8. Kup KošljunOPTL 4.7
07.08.2021.08.08.2021.JK Žal46. Betinska regataL4.7RADOPT
16.08.2021.16.08.2021.JK Sv. Filip i JakovNoćerkaOPN
30.08.2021.04.09.2021. JK SplitPH ŠLJUKA SNP
21.08.2021.22.08.2021.JD ValRegata dani GradaOPTL4.7RADLAS
21.08.2021.21.08.2021.JK PlavKrčka jedra 2021OPN
27.08.2021.29.08.2021. KK Split PH KYTE (m/ž)KYTE
28.08.2021.29.08.2021.JK MalinskaKup DubašniceOPN
28.08.2021.29.08.2021.JK ŠpinutFaros Maraton 2021OPN
28.08.2021.29.08.2021.JK CavtatCavtat optimist kup 2021OPT
30.08.2021.04.09.2021.JK Split2021 Snipe open European championshipSNP
naknadnonaknadnoJK UskokPH 49er 49erFX 420KYTE
03.09.2021.09.09.2021.JSPGŽ RijekaKandidat: PH OPTIMIST do 12 godinaOPT
04.09.2021.04.09.2021.JD ValRegata ribarskog tjednaOPNYARD
04.09.2021.05.09.2021.JK UljanikBunarina open - 9. Memorijal P. BajloOPN
04.09.2021.05.09.2021.JK Opatija2. Regata Vela vrataOPNYARDORC
05.09.2021.07.09.2021.JK BiogradKorošica 2021OST
10.09.2021.12.09.2021.JK Surfbase ŠimuniKandidat: PH F18 (regata Shimuni katamaran race)F18
10.09.2021.12.09.2021.DSNM VoloskoVolosko open 2021NOD SLALOMNOD
11.09.2021.12.09.2021.JK JugoLošinjska regataOPN
12.09.2021.12.09.2021.JK MaestralRegata optimista za veterane OPT
16.09.2021.26.09.2021.Riječki JKRegata tisuću otokaORCMOCRA
17.09.2021.19.09.2021. JK Uljanik PH MONOTIP LASER STRATOSLAS STR
17.09.2021.19.09.2021.JK MornarCroatel cupSTAR
17.09.2021.19.09.2021.JK Surfbase ŠimuniShimuni openNODKBDOST
17.09.2021.19.09.2021.JD ValKup Hrvatske 2021 - Regata Grada Crikvenice420L4.7RADLAS
17.09.2021.19.09.2021.JK JadroTrka oko KrkaOPNORC
18.09.2021.19.09.2021.JK Zagreb32. Kepertov memorijalOPTL 4.7RADLAS420470
18.09.2021.19.09.2021.JK BuraRegata hrvatskih mornaraOPN
18.09.2021.19.09.2021.JK UskokIn Memoriam Alen BruketaOPN
03.05.2021.06.05.2021.JK Labud PH 470 (m/ž/mix) FINN (m) OLIMPIJSKA DASKA (m/ž) (prijedlog Olimpijska daska 14.-16.05.)FINNOD
18.09.2021.19.09.2021.JK Labud23. Labud classicOPN
24.09.2021.26.09.2021.JK KvarnerRabačka regata 2021OPT
24.09.2021.26.09.2021.JK LabudMrduja optimist kupOPT
24.09.2021.26.09.2021.JK Uljanik PH MONOTIP STUDENTSKO LASER STRATOSLAS STR
25.09.2021.25.09.2021.JK 3. MajNautička regataOPNYARD
25.09.2021.25.09.2021.JK OrišacRegata o SoparnikaOST
25.09.2021.26.09.2021.JK Zenta15. Šoltanska regataOPN
25.09.2021.26.09.2021.JK GalebKvarnerska regataOPNYARD
25.09.2021.10.10.2021.JK SplitMonotip Kup Platu 25MON
25.09.2021.25.09.2021.JK ZadarTeuta 2021 - regata za dameOPN
27.09.2021.28.09.2021.JK ValRegata sv. Mihovila 2021OPTL4.7
01.10.2021.03.10.2021. JK Vega PH FLYING DUTCHMANFD
02.10.2021.03.10.2021.JK PrimoštenKatamaran PrimoštenF18
02.10.2021.03.10.2021.JK GalebKostrenska regata420L 4.7RADOPTSNP
02.10.2021.02.10.2021.JK DelfinXVII Memorial kap. Marka MarinovićaOPN
02.10.2021.03.10.2021.JK Labud90. Mrdujska regataOPN
02.10.2021.03.10.2021.JK BrivaBrivaOPN
07.10.2021.10.10.2021.JK FrapaFrapa Business cupOPN
08.10.2021.10.10.2021.JK OrsanDubrovačka regataOPT
08.10.2021.10.10.2021.JK Ploče SailingBitka u Korčulanskom kanaluOPN
09.10.2021.10.10.2021.JSIŽZlatna ribicaOPTL4.7RAD
09.10.2021.10.10.2021.JK TrogirTrogirska regataOPN
09.10.2021.09.10.2021.JK Giričić10. Kaštelanska regataOPN
10.10.2021.11.10.2021.JK ValEuropean MR tour grand finaleOPN
15.10.2021.18.10.2021.JK ValLions Šibenik regattaOST
15.10.2021.17.10.2021.JK Labud77. Viška regataOPNORC
15.10.2021.17.10.2021.JK IstraMarunada 2021420FORMULAL4.7RAD
16.10.2021.17.10.2021.JK Sv.Nikola21. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih škola i jesenska regataOPTL4.7RAD420470
16.10.2021.17.10.2021.JK PrimoštenKup PrimoštenaOPTLASRADL4.7420
16.10.2021.17.10.2021.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županijeOPTL4.7RADFD
23.10.2021.24.10.2021.JK Split14. Kup Kaštelanskog zaljevaOPN
23.10.2021.23.10.2021.JK UskokZadarska kokaOPN
23.10.2021.24.10.2021.JK Zenta22. Trofej ZenteOPT
21.10.2021.24.10.2021.JK Kon-Tiki CRORound Long island raceOPNORC
29.10.2021.31.10.2021.JK LabudMelges 24 cupMON
30.10.2021.01.11.2021.KJD JadrijaHell of windNOD SLALOMNOD FOIL
30.10.2021.31.10.2021.JK Marina KaštelaBavadria cupMON
04.11.2021.07.11.2021.JK MaestralClub Swan 36 ACI CupMON
05.11.2021.07.11.2021.JK Val PH ORCORC
05.11.2021.07.11.2021.JK Jugo22. Kup LošinjaOPT
05.11.2021.07.11.2021.PSU Peliška jedra5. Pelješka regata krstašaOPN
06.11.2021.07.11.2021.JK PrimoštenVesela djecaRG65
06.11.2021.07.11.2021.JK TijatMala JabukaOPT
06.11.2021.06.11.2021.JK Sv.NikolaTradicionalna regata veteranaOPT
12.11.2021.14.11.2021. JK Mornar PH MELGES-24MEL 24
12.11.2021.14.11.2021.JK TijatRegata JabukaOPNORC
12.11.2021.14.11.2021.JK MornarMornar Melges 24 kupMEL 24
13.11.2021.14.11.2021.JK UskokKup sv. KrševanaOPT
14.11.2021.14.11.2021.JK OrsanRegata krstašaOPNORC
20.11.2021.21.11.2021.JK CroatiaACI Cup optimistOPT420470L4.7RAD
20.11.2021.21.11.2021.JK BrivaNenin đirOPN
26.11.2021.28.11.2021.JK CroatiaSusak za dvoje - Susak za posadeOPNORCYARD
26.11.2021.28.11.2021.JK UljanikDan UljanikaL 4.7RADLAS
26.11.2021.28.11.2021.JK HorizontCRO FishOPT
26.11.2021.28.11.2021.JK OpatijaCup Opatije 2021L 4.7RADLAS
27.11.2021.28.11.2021.JK ValValov cup - monotip cup Platu 25MONL4.7RADLASSTAR
27.11.2021.27.11.2021.JK StrožanacStrožanac openOPN
02.12.2021.05.12.2021.JK Vega30. Regata sv. NikolaLASRADL 4.7OPT
03.12.2021.06.12.2021.JK MornarSv. NikolaOPN
03.12.2021.05.12.2021.JK Val22. Šibenska regata krstašaOPNORC
04.12.2021.05.12.2021.JK BiogradKornati rallyOPNORC
04.12.2021.04.12.2021.JK OpatijaVološćanski predbožićni kup 2021OPN
06.12.2021.06.12.2021.JK BiogradRegata sv. NikoleOPN
11.12.2021.12.12.2021.JK Val26. Šibenska regata modelaIOM
18.12.2021.18.12.2021.JK CavtatCavtatska regata 2021OPNORC
18.12.2021.19.12.2021.JK UskokBožićna regataOPN
18.12.2021.19.12.2021.JK Zenta26. Božićna regataOPN
27.11.2021.28.11.2021. JK Zenta PH DRAGON FORCE 65 RG65
28.12.2021.31.12.2021.JK Zvir45. Međunarodna Novogodišnja regataLASRADL4.7OPT
30.12.2021.02.01.2022.JK BiogradNovogodišnja regataOPN

 

 

 

 

Kompletni kalendar

 

ODDOORGANIZATORNAZIV REGATEKLASE
15.01.15.01.JK BiogradRegata Sv. StošijeOPN
22.01.24.01.JK Val15. Rogoznički kupIOM
07.02.07.02.JK OrsanRegata sv. VlahaORCOPN
07.02.07.02.JK Zenta1. DF65 Trofej ZenteRG65
13.02.14.02.JK TrogirKup KairosOPT
13.02.14.02.JK BiogradKarnevalska regataORCOPN
13.02.13.02.JK IstraMaškarana 2021RG65
14.02.14.02.JK BiogradRegata sv. ValentinaOPN
19.02.21.02.JK Uskok420 Zadar open420
20.02.21.02.JK Zenta20. IOM Trofej ZenteIOM
26.02.28.02.JK ValŠibenska regata optimistaOPT
26.02.28.02.JK MornarVelika nagrada MornaraLASL4.7RAD
27.02.28.02.JK Vega15. Memorijal Zlatan PečenkovićRADL4.7OPT
28.02.28.02.JK Split2. Trofej Splita za klasu DF65RG65
04.03.07.03.JK HostPMS ženaMON
26.03.28.03.JK MornarPH LASER 4.7 (m/ž) i LASER (sen/U21)LASL4.7
naknadnonaknadnoJK MornarPH LASER RADIAL (ž/m) U19 (ž/m) U21 (ž)RAD
19.03.21.03.JD ValCrikvenička regata (izborna)OPT
19.03.21.03.JK BrivaBiograd Melges 24 kupMEL 24
13.03.14.03.JK UskokZadar ORC cupORC
13.03.14.03.JK MaestralMemorijal Aldo Prodan i kup RovinjaOPTL4.7RADFD
13.03.14.03.JK Sv.Nikola4. Zagreb open Match Race 2021470420
05.03.07.03.JK SplitOtvoreno prvenstvo SplitaOPT
05.03.07.03.JK BrivaPrva Briva (prijedlog izborna)OPT420
18.03.21.03.JK ValProljetni ApostoliORC
20.03.21.03.JK KvarnerLaser Rabac cupL4.7RADLAS
20.03.27.03.JK Mande201 MilesOPN
20.03.21.03.JK ŠibenikFun cup 2021OPNORC
20.03.21.03.JK Sv.Nikola26. Zagrebačka proljetna regata - Team race 2021OPT
20.03.20.03.JK Sv. Filip i JakovRogata regataOPN
20.03.21.03.JK Opatija12. IOM Opatija cup 2021IOM
25.03.28.03.JK A.N.A.XXIV Uskršnja regataORCORCI
26.03.28.03.JK BiogradPustolovni rallyOPN
27.03.03.04.JK Mande500 MilesOPN
30.04.02.05.JK SplitSplit 1700 (izborna)OPT
01.04.04.04.JK UljanikCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićOPT
01.04.06.04.JK Uljanik PH OPTIMIST ekipno i flotnoOPT
02.04.11.04.JK MandeMendulaOPN
03.04.10.04.JK Kon-Tiki CROHeroesMON
03.04.04.04.JK BiogradRound Palagruža cannonballOPN
03.04.10.04.JK ValThree countries regattaMON
07.04.11.04.JK Zadar20. Pomurska regata 2021MON
08.04.11.04.JK BiogradPoetovio cupOPN
08.04.11.04.JK ŽalPoetovio cupOPN
10.04.17.04.JK Sailing ForeverSlovak sailing weekOST
10.04.10.04.JK Kon-Tiki CRO1. Skradinska regata krstašaOPNORC
09.04.11.04.JK ŽalRegata memorijal B. Urode (kriterijska)LASRADL 4.7
10.04.17.04.JK ŽalVelikonoćna regata 21'OPN
10.04.11.04.JK OpatijaWindsurf Foil Opatija 2021FOIL
10.04.11.04.JK UljanikMarina Veruda sailing cupOPN
10.04.11.04.JK Zagreb29. Velika nagrada grada ZagrebaOPTL 4.7RADLAS420470
11.04.11.04.JK ZentaMemorijal Stanka NinčevićaRG65
11.04.17.04.JK MonoflotCarpe Diem cupMON
15.04.24.04.JK MandeSententia regatta 2021OPN
16.04.18.04.JK HorizontPorečka regata (izborna) OPT
16.04.17.04.JK ZagrebAkademsko prvenstvo grada ZagrebaLAS STR
16.04.18.04.JK ValWave Cat race 2021F18
17.04.01.05.JK Kon-Tiki CRO3CRMONOPNORC
17.04.18.04.JK Zenta1. Regata hrvatskih skiperaOPN
17.04.18.04.Riječki JK25. Riječka regata RU jedrilicaIOM
17.04.24.04.JK Sailing ForeverSSW 10xF35OST
17.04.18.04.JK GalebProljetni kup Galeba420OPTL4.7LRDSNP
17.04.17.04.JK GucGladuša 2021OPN
17.04.24.04.JK Zadar15. Captains Adria cup 2021MON
19.04.22.04.JK VentanGebirgssegler cup 2021MONOPN
19.04.29.04.JK KornatiKornati cup 2021ORC
20.04.26.04.JK ValTBR RegattaOST
21.04.24.04.JK Kon-Tiki CROLions regata - Jedrima protiv drogeMON
23.04.25.04.JD ValCrikvenica Laser cup 2021. (kriterijska)LASRADL4.7
23.04.25.04.JK BiogradRegata - Water Yachting FllowskipOPNORC
23.04.25.04. JK LabudPH SWAN 36 (regata Club Swan 36)OPNORC
24.04.01.05.JK Kon-Tiki CROSpring cupMON
24.04.25.04.JK Histria10.Mittel Europa Opti raceOPT
24.04.25.04.JK IstraLovranska regata 2021OPT
24.04.24.04.JK ZadarJoshua Slocum 2021OPN
24.04.25.04.JK Yacht Club Zlarin19. Zlarinska regata krstašaOPN
24.04.01.05.JK ZadarRussky Potok 2021MON
25.04.29.04.JK BiogradPohodova regataOPNORC
26.04.29.04.JK ValMajova regattaOPN
27.04.01.05.JK ŽalMercedes - Trucks 21' OPN
29.04.02.05.JK HostJadranska regataOPNNHPORC
29.04.02.05.JK Marina KaštelaProljetna regataOPN
30.04.02.05.JK Biograd33. Biogradska i 8. županijska regataOPN
30.04.02.05.JK BiogradPakoška regata - katamaraniOPN
30.04.08.05.JK MandeSpring regattaOPN
30.04.02.05.JK LabudPaiška regataOPNORC
28.04.03.05.JK UljanikPesaro-Pula-PesaroOPN
01.05.02.05.KJD ZagrebSurf Pit openNOD SLALOM NOD FOIL
01.05.08.05.JK Kon-Tiki CROFortunaMON
01.05.02.05.JK ValŠibenik ORC cup ORCI
01.05.08.05.JK ŠibenikAmadeus Adriatic 1OPN
01.05.08.05.JK Sailing ForeverKabestan Croatia regattaOST
01.05.02.05.JK Monoflot1. RogačicaIOMRG65
01.05.07.05.JK Marina KaštelaPAPA regatta 2021MON
01.05.08.05.JK ŽalSpring Cup 21'OPN
01.05.08.05.JK ŽalMemorijal Vlada Psalamana 21'OPN
01.05.08.05.JK Zadar9. Budweis regata 2021MON
02.05.02.05.JK Uljanik57. Pulska regataOPN
03.05.10.05.JK ValZmey Gorynych cup 2021OST
04.05.08.05.JK ŽalMercedes Regatta 21'OPN
04.05.07.05.JK ZadarMercedes regata 2021MON
07.05.09.05.JK BuraKup Makarske (izborna)OPT
07.05.09.05.JK MornarSv. Duje - Memorijal T. MitrovićOPT
07.05.09.05.JK PrimoštenGospa od LoretaMEL 24
07.05.08.05.JK StrožanacStrožanac cup - Optimist I LaserOPTLASRADL 4.7
07.05.09.05.JK CroatiaMelges24 - Two lions chalangeMEL 24
08.05.14.05.JK SplitECC kupOPN
08.05.08.05.JK Zenta10. Regata sv. DujeOPN
08.05.09.05.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuOPN
08.05.15.05.JK Sailing ForeverRegata Mateja Bencura 2021OST
08.05.15.05.JK ValStudent regattaOST
08.05.17.05.JK ValBlue cup 2021OST
08.05.12.05.JK BiogradManazerska jahtaOPN
08.05.14.05.JK MonoflotVRY regattaMON
08.05.15.05.JK Sailing ForeverSailing forever weekOST
08.05.14.05.JK KunBrennercom sailing weekORCMONMOCRAOST
08.05.13.05.JK LabudVelika nagrada Formula IQ FoilFOIL
08.05.15.05.JK ŽalUSW 21'OPN
09.05.14.05.JK MandeUnited sailing weekOPN
09.05.13.05.JK ZentaHanse cup AdriaticMON
09.05.14.05.JK MandeUnited sailing weekOPN
14.05.14.05.JK PodstranaStartup Regatta 2021OPN
14.05.16.05.JK Val PH IOMIOM
14.05.16.05.JK Ploče SailingPločanska regataOPN
15.05.15.05.JK Kvarner16. Regata Labinska republikaOPNMON
15.05.22.05.JK MandeQuality regattaOPN
15.05.16.05.JK UskokZadarska regataOPN
15.05.22.05.JK Sailing ForeverKapitanska regatta 2021OST
15.05.16.05.JK ValMonotip cup Platu 25 OST
15.05.15.05.JK OrišacRegata Sv. JosipaOPTLAS
15.05.22.05.JK ValStarline regattaOST
15.05.22.05.JK Sailing ForeverMotor car regattaOST
15.05.19.05.JK KunBusiness cupORCMONMOCRAOST
15.05.19.05.JK KunInt. Osterreichische One Design Hochsee Staats MeisterschaftMONORCOST
15.05.22.05.JK ŽalGentlemen Sailing Week 21'OPN
15.05.22.05.JK ŽalMH Regatta 2021OPN
15.05.16.05.JK VihorCorinthia cup OPTL 4.7RAD
15.05.22.05.JK ZadarSententia 2021MON
15.05.16.05.JK CroatiaTramontana challengeMEL 24
16.05.20.05.JK BiogradČeška namorny business regattaOPN
20.05.23.05.JK MornarDistict 17 championshipSTAR
21.05.23.05.JK OpatijaOpatija proljetni Optimist kup (izborna)OPT
21.05.22.05.JK PostiraOrtvoreno prvenstvo PostiraOPT
22.05.25.05.JK Kon-Tiki CRORotary regata CarniolaMON
22.05.23.05.JK MalinskaMića regataOPTL4.7RAD
22.05.23.05.JK TijatSv. Jelina - Dan Grada VodicaOPTL4.7RAD
22.05.29.05.JK ValPohodova regattaOST
22.05.22.05.JK ŠpinutFažolkaOPNOPTOST
22.05.29.05.JK Sailing ForeverNewton cupOST
22.05.29.05.JK Yacht TravelRegata 1OPN
22.05.29.05.JK ŽalErste Premier TrophyOPN
22.05.29.05.JK ŽalLucron Yachts 21'OPN
23.05.27.05.JK PunatAlpe Adria sailing weekOPN
24.05.29.05.JK MornarStar Europen Championship 2021STAR
26.05.29.05.JK Kon-Tiki CROLions rally KonjiceMON
26.05.30.05.JK PrimoštenBando Route 048OPN
28.05.29.05.JK Punat36. Croatia cupOPN
28.05.30.05.JK JugoKup Lošinja 2021- Lošinj Spring cup (kriterijska)420L4.7RADLAS
28.05.30.05.JK Labud30. Komiška regataOPNORC
28.05.28.05.JK HorizontLa mula de ParenzoOPN
29.05.05.06.JK ValBrother cupOST
29.05.05.06.JK MandeWindow cupOPN
29.05.05.06.JK VentanFirst 35 One Design cup IMON
29.05.03.06.JK BiogradPumps Adriatic challengeOPTL4.7RADLAS
29.05.05.06.JK Kon-Tiki CROUnion regattaMON
29.05.05.06.JK Sailing ForeverStarline regattaOST
29.05.05.06.JK ZadarStart cup 1MON
29.05.05.06.JK ŽalWindow cupOPN
30.05.30.05.JK OrsanRegata Dana državnostiORCOPN
01.06.05.06.JK ŽalTrend regattaOPN
03.06.06.06.JK Val Murter challangeF18
03.06.06.06.JK PodstranaKup Hrvatske - Jedrenje na dasciNODFOIL
03.06.06.06.JK ŠibenikSolaris cup AdriaticOPNORCORCI
05.06.05.06.HJK Siscia30. Regata sv. KvirinaOPN
04.06.06.06.JK 3. MajPrimorska regataOPNYARD
04.06.06.06.JK BiogradRegata Vieste - LastovoOPN
04.06.06.06.JK MornarSušac 100x2OPN
04.06.04.06.JK UskokOn i OnaOPN
05.06.08.06.JK Kon-Tiki CROKonjičankaMON
05.06.06.06.JK OrsanLapadska regataOPTL4.7RADLAS
05.06.12.06.JK ŠibenikRussian yacht rally 2021MONOPN
05.06.05.06.JK GiričićKlupska regata GiričićOPN
05.06.12.06.JK ZadarStart cup 2MON
05.06.11.06.JK MonoflotStart cup 1MON
05.06.12.06.JK ŽalUnion regatta 21'OPN
05.06.06.06.JK Uljanik72. Istarska regataOPN
05.06.06.06.JK Zagreb38. Zagrebačka regataOPN
07.06.13.06.JK KunTkon cupORCMONMOCRAOST
11.06.13.06.JK Split68. Splitova regata krstašaOPN
12.06.13.06.JK 3. MajRegata sv. VidOPTL4.7 RADLASOST
12.06.13.06.JK PodstranaKup Sv. AnteOPTOST
12.06.15.06.JK Kon-Tiki CROSt. Georgs orden regattaMON
12.06.13.06.JK Biograd39. Zagrebačka - Biograd spring regataOPN
12.06.19.06.JK Yacht TravelTeam regataOPN
12.06.19.06.JK ŠibenikAT 2021MON
12.06.18.06.JK MonoflotStart Cup 2MON
13.06.17.06.JK ZadarGentleman Sailing regata 2021MON
16.06.19.06.JK Ploče SailingFirst and Seascape challengeOST
16.06.18.06.JK Kon-Tiki CROLions VrhnikaMON
18.06.18.06.JK Neverin16. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2021OPN
19.06.20.06.JK ŠpinutŠpinutova regata optimistaOPT
19.06.21.06.JK Zagreb3. Glumačka regataOPN
19.06.25.06.JK MonoflotMustGO cupMON
19.06.26.06.JK Kon-Tiki CROFriends cupMON
19.06.26.06.JK ŽalLinz cupOPN
19.06.26.06.JK ŽalFriends cupOPN
20.06.20.06.JK CroatiaOmišjanska regata krstašaOPN
20.06.20.06.JK BiogradProljetna regata YCBOPN
20.06.24.06.JK ZadarPartner group 2021MON
24.06.27.06.JK ZadarMiddle Adriatic Offshore cup 2021OPN
25.06.27.06.JK OrsanDubrovnik Melges 24 kupMEL 24
26.06.27.06.JK OrionSIPAR International 2021SNP
26.06.03.07.JK Kon-Tiki CROUnicredit raceMON
26.06.27.06.JK ValRegata 62. MDFOPTL4.7RAD
26.06.26.06.JK Oštro27. Kraljevačka regata krstašaOPNYARD
26.06.03.07.JK Marina Kaštela Radial Youth European Championship AND Open Europiean Trophy 2021RAD
29.06.03.07.JK Sailing ForeverStarfx regattaSTAR
02.07.07.07.JK PodstranaPWA Croatia Slalom World Tour 2021NOD SLALOMNOD FOIL
03.07.10.07.JK Kon-Tiki CROVSB regattaMON
03.07.04.07.JK PlavKrčka regata 2021OPTL 4.7RAD
03.07.03.07.JK JadroSelce Open 2021OPN
06.07.07.07.JK ValŠibenik - Civitanova 2021ORC
08.07.09.07.JK OrsanRegata Trani - DubrovnikORCOPN
10.07.11.07.JK OštroKraljevačka regataOPTL 4.7
10.07.10.07.JK PostiraRegata ol Postirske fjereOPNTRADIC
10.07.18.07.JK Kon-Tiki CROSoho raceOPN
10.07.10.07.JK CavtatVI. Cavtat cupORCOPN
10.07.11.07.JK BurinRegata Velebitskog kanalaOPN
12.07.19.07.JK Sailing ForeverCroatian windsurfing cupNOD
16.07.17.07.JK HorizontOtvoreno prvenstvo grada PorečaOPTL 4.7RAD
17.07.17.07.JK OpatijaOpatijka - Homo si Bordižat 2021OPN
23.07.23.07.JK Senj29. Senjska regataOPN
24.07.31.07.JK Kon-Tiki CROMedia cupMON
24.07.25.07.JK HorizontRegata Grada Poreča OPTL 4.7RAD
24.07.25.07.JK BurinNovljanska regataOPTLASRADL 4.7
31.07.01.08.JK Sv. Filip i JakovRegata sv. RokoOPTL4.7RAD420
01.08.01.08.JK Yacht Club ZlarinLatinskin idrun na kureja 2021.TRADIC
05.08.05.08.JK BiogradRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiOPNOPTSTARL4.7RADLAS
06.08.08.08.JK OrsanJužnodalmatinska regataOPNORC
07.08.08.08.JK Punat8. Kup KošljunOPTL 4.7
07.08.08.08.JK Žal46. Betinska regataL4.7RADOPT
14.08.21.08.JK Kon-Tiki CRONewbie cupMON
16.08.16.08.JK Sv. Filip i JakovNoćerkaOPN
30.08.04.09. JK SplitPH ŠLJUKA SNP
21.08.22.08.JD ValRegata dani GradaOPTL4.7RADLAS
21.08.21.08.JK PlavKrčka jedra 2021OPN
27.08.29.08. KK Split PH KYTE (m/ž)KYTE
28.08.04.09.JK VentanFirst 35 one design cup IIMON
28.08.29.08.JK MalinskaKup DubašniceOPN
28.08.29.08.JK ŠpinutFaros Maraton 2021OPN
28.08.04.09.JK Sailing ForeverMangold cup 2021OST
28.08.29.08.JK CavtatCavtat optimist kup 2021OPT
28.08.04.09.JK ŽalJCL regattaOPN
29.08.01.09.JK ValJCI regattaOST
30.08.04.09.JK Split2021 Snipe open European championshipSNP
01.09.07.09.JK ValBuild cupOST
naknadnonaknadnoJK UskokPH 49er 49erFX 420KYTE
03.09.09.09.JSPGŽ RijekaKandidat: PH OPTIMIST do 12 godinaOPT
03.09.08.09.JK KunVitesse cupORCMONMOCRAOST
04.09.11.09.JK ŠibenikRBP 2021MONOPN
04.09.04.09.JD ValRegata ribarskog tjednaOPNYARD
04.09.11.09.JK MandeUnion cupMON
04.09.11.09.JK Sailing ForeverSailing forever family weekOST
04.09.11.09.JK Yacht TravelStudent regataOPN
04.09.11.09.JK ŽalFarm regatta OPN
04.09.05.09.JK UljanikBunarina open - 9. Memorijal P. BajloOPN
04.09.05.09.JK Opatija2. Regata Vela vrataOPNYARDORC
05.09.07.09.JK BiogradKorošica 2021OST
07.09.11.09.JK Sailing ForeverFirst Cross regattaOST
10.09.12.09.JK Surfbase ŠimuniKandidat: PH F18 (regata Shimuni katamaran race)F18
10.09.12.09.DSNM VoloskoVolosko open 2021NOD SLALOMNOD
11.09.18.09.JK Kon-Tiki CROFarm regataMON
11.09.12.09.JK JugoLošinjska regataOPN
11.09.18.09.JK Sailing ForeverSailing Forever cupOST
11.09.18.09.JK MandeChampagne cupOPNORC
11.09.18.09.JK Sailing ForeverIT regattaOST
11.09.18.09.JK ŽalWPSCOPN
12.09.12.09.JK MaestralRegata optimista za veterane OPT
16.09.26.09.Riječki JKRegata tisuću otokaORCMOCRA
17.09.19.09. JK Uljanik PH MONOTIP LASER STRATOSLAS STR
17.09.19.09.JK MornarCroatel cupSTAR
17.09.19.09.JK Surfbase ŠimuniShimuni openNODKBDOST
17.09.23.09.JK ValSea promo regattaOST
17.09.19.09.JD ValKup Hrvatske 2021 - Regata Grada Crikvenice420L4.7RADLAS
17.09.19.09.JK JadroTrka oko KrkaOPNORC
18.09.19.09.JK Zagreb32. Kepertov memorijalOPTL 4.7RADLAS420470
18.09.19.09.JK BuraRegata hrvatskih mornaraOPN
18.09.19.09.JK UskokIn Memoriam Alen BruketaOPN
18.09.25.09.JK ValAnd RegattaOST
18.09.25.09.JK Kon-Tiki CRORed Rooster cupMON
18.09.25.09.JK BiogradOststeirer cup 2021OPN
18.09.22.09.JK Kon-Tiki CROIR Croatia HeinikenOPNORC
18.09.25.09.JK MandeAdriatic sailing week 2021OPN
18.09.25.09.JK VentanAlternautika sailing tour IMON
18.09.25.09.JK Sailing ForeverMoorelandOST
18.09.25.09.JK ŠibenikBHS Regatta 2021OPNMON
03.05.06.05.JK Labud PH 470 (m/ž/mix) FINN (m) OLIMPIJSKA DASKA (m/ž) (prijedlog Olimpijska daska 14.-16.05.)FINNOD
18.09.19.09.JK Labud23. Labud classicOPN
18.09.25.09.JK ŽalSailingpass regatta OPN
18.09.25.09.JK ŽalSailors cupOPN
18.09.25.09.JK ŽalBusiness cup OPN
18.09.25.09.JK Zadar10. Budweis regata 2021MON
18.09.25.09.JK ZadarBPC 2021.MON
19.09.24.09.JK MandeBav cupOPN
19.09.24.09.JK A.N.A.BR cupOPN
20.09.27.09.JK Kon-Tiki CRORegata FortunaMON
23.09.24.09.JK Kon-Tiki CROAdria Tech tackMON
24.09.26.09.JK KvarnerRabačka regata 2021OPT
24.09.03.10.JK MandeChampagne race - MCR ORCORC
24.09.26.09.JK LabudMrduja optimist kupOPT
24.09.26.09.JK Uljanik PH MONOTIP STUDENTSKO LASER STRATOSLAS STR
25.09.25.09.JK 3. MajNautička regataOPNYARD
25.09.25.09.JK OrišacRegata o SoparnikaOST
25.09.02.10.JK ŠibenikAmadeus Adriatic 2OPNMON
25.09.02.10.JK MaestralIZ cup openOPN
25.09.02.10.JK Kon-Tiki CROChampions cupMON
25.09.26.09.JK Zenta15. Šoltanska regataOPN
25.09.02.10.JK Sailing ForeverSarres ASK cupOST
25.09.02.10.JK Sailing ForeverSailing Forever cup 2OST
25.09.02.10.JK BiogradSeptembrova regataOPN
25.09.26.09.JK GalebKvarnerska regataOPNYARD
25.09.02.10.JK ŽalZ Vetrom 21' OPN
25.09.10.10.JK SplitMonotip Kup Platu 25MON
25.09.25.09.JK ZadarTeuta 2021 - regata za dameOPN
26.09.01.10.JK MandeOrange cupOPN
26.09.01.10.JK A.N.A.OC RegattaOPN
26.09.28.09.JK Zadar30. Prehodni pokal JK OdisejMONOPN
27.09.28.09.JK ValRegata sv. Mihovila 2021OPTL4.7
01.10.03.10.JK VegaPH FLYING DUTCHMANFD
02.10.03.10.JK PrimoštenKatamaran PrimoštenF18
02.10.09.10.JK MandeMande cupOST
02.10.05.10.JK Kon-Tiki CROKomunalka 2020MON
02.10.09.10.JK Yacht TravelOktobrova regataOPN
02.10.09.10.JK Marina KaštelaSaress cup MON
02.10.03.10.JK GalebKostrenska regata420L 4.7RADOPTSNP
02.10.02.10.JK DelfinXVII Memorial kap. Marka MarinovićaOPN
02.10.03.10.JK Labud90. Mrdujska regataOPN
02.10.09.10.JK ŽalRevival race 2021OPN
02.10.03.10.JK BrivaBrivaOPN
03.10.08.10.JK ValRevival raceOST
06.10.09.10.JK Kon-Tiki CROIV. Jesenska KonjičankaMON
07.10.10.10.JK FrapaFrapa Business cupOPN
08.10.10.10.JK OrsanDubrovačka regataOPT
08.10.10.10.JK Ploče SailingBitka u Korčulanskom kanaluOPN
09.10.10.10.JSIŽZlatna ribicaOPTL4.7RAD
09.10.10.10.JK TrogirTrogirska regataOPN
09.10.16.10.JK Sailing ForeverTPS - 25. Češka rallye - Prvenstvo Češke One Design 2021OST
09.10.09.10.JK Giričić10. Kaštelanska regataOPN
09.10.15.10.JK KunOffshore challengeORCMONMOCRAOST
10.10.11.10.JK ValEuropean MR tour grand finaleOPN
15.10.18.10.JK ValLions Šibenik regattaOST
15.10.17.10.JK Labud77. Viška regataOPNORC
15.10.17.10.JK IstraMarunada 2021420FORMULAL4.7RAD
16.10.17.10.JK Sv.Nikola21. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih škola i jesenska regataOPTL4.7RAD420470
16.10.23.10.JK VentanAdria cup 2021MONOPN
16.10.17.10.JK PrimoštenKup PrimoštenaOPTLASRADL4.7420
16.10.17.10.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županijeOPTL4.7RADFD
16.10.23.10.JK ZadarFriends cup 2021MONOPN
16.10.23.10.JK ValGrand prix CYAOST
23.10.30.10.JK Sailing ForeverMMSROST
23.10.30.10.JK VentanAlternautika sailing tour IIMON
23.10.24.10.JK Biograd31.MAC - BBSOPN
23.10.24.10.JK Split14. Kup Kaštelanskog zaljevaOPN
23.10.23.10.JK UskokZadarska kokaOPN
23.10.24.10.JK Zenta22. Trofej ZenteOPT
23.10.26.10.JK ŽalSavinjska regata 21'OPN
24.10.25.10.JK BiogradSavinjčankaOST
21.10.24.10.JK Kon-Tiki CRORound Long island raceOPNORC
29.10.31.10.JK BiogradImpression saling weekOPNORC
29.10.31.10.JK LabudMelges 24 cupMON
30.10.01.11.KJD JadrijaHell of windNOD SLALOMNOD FOIL
30.10.31.10.JK Marina KaštelaBavadria cupMON
04.11.07.11.JK MaestralClub Swan 36 ACI CupMON
05.11.07.11.JK Val PH ORCORC
05.11.07.11.JK Jugo22. Kup LošinjaOPT
05.11.07.11.PSU Peliška jedra5. Pelješka regata krstašaOPN
06.11.07.11.JK PrimoštenVesela djecaRG65
06.11.07.11.JK TijatMala JabukaOPT
06.11.13.11.JK VentanFirst 35 one design cup IIIMON
06.11.06.11.JK Sv.NikolaTradicionalna regata veteranaOPT
12.11.14.11.JK Mornar PH MELGES-24MEL 24
12.11.14.11.JK TijatRegata JabukaOPNORC
12.11.14.11.JK MornarMornar Melges 24 kupMEL 24
13.11.14.11.JK UskokKup sv. KrševanaOPT
14.11.14.11.JK OrsanRegata krstašaOPNORC
15.11.20.11.JK KunEnd od season sailORCMONMOCRA
20.11.21.11.JK CroatiaACI Cup optimistOPT420470L4.7RAD
20.11.21.11.JK BrivaNenin đirOPN
21.11.24.11.JK ZadarNagradna regata 2021OPNMON
26.11.28.11.JK CroatiaSusak za dvoje - Susak za posadeOPNORCYARD
26.11.28.11.JK UljanikDan UljanikaL 4.7RADLAS
26.11.28.11.JK HorizontCRO FishOPT
26.11.28.11.JK OpatijaCup Opatije 2021L 4.7RADLAS
27.11.28.11.JK ValValov cup - monotip cup Platu 25MONL4.7RADLASSTAR
27.11.27.11.JK StrožanacStrožanac openOPN
02.12.05.12.JK Vega30. Regata sv. NikolaLASRADL 4.7OPT
03.12.06.12.JK MornarSv. NikolaOPN
03.12.05.12.JK Val22. Šibenska regata krstašaOPNORC
04.12.05.12.JK BiogradKornati rallyOPNORC
04.12.04.12.JK OpatijaVološćanski predbožićni kup 2021OPN
06.12.06.12.JK BiogradRegata sv. NikoleOPN
11.12.12.12.JK Val26. Šibenska regata modelaIOM
18.12.18.12.JK CavtatCavtatska regata 2021OPNORC
18.12.19.12.JK UskokBožićna regataOPN
18.12.19.12.JK Zenta26. Božićna regataOPN
27.11.28.11. JK Zenta PH DRAGON FORCE 65 RG65
28.12.31.12.JK Zvir45. Međunarodna Novogodišnja regataLASRADL4.7OPT
30.12.02.01.2022.JK BiogradNovogodišnja regataOPN